Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Manager Kategorii

Data dodania: 2019-11-29 17:20:42ID: 7066

[email protected]

"Partner" Sp. z o.o. - sieć handlowa Lewiatan, zatrudni pracownika do Działu Handlu na stanowisko:

MANAGER KATEGORII

Miejsce pracy: Lipno

Zakres zadań:

- zarządzanie asortymentem w przypisanej grupie produktowej

- negocjowanie cen, terminów płatności, warunków dostaw

- sprawdzanie i zatwierdzanie zamówień handlowych

- sporządzanie zestawień i analiz

- monitorowanie działań konkurencji

- prowadzenie akcji promocyjnych

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie minimum średnie

- warunek konieczny: doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku lub jako kierownik sklepu, specjalista ds. zamówień, przedstawiciel handlowy

- umiejętność analitycznego myślenia, interpretowania liczb i wyciągania wniosków

- umiejętność samodzielnego planowania i organizacji czasu pracy

- zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie

- szkolenia

- pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV