Zamknij

Przywieźli kolejne medale z zawodów! [ZDJĘCIA]

01:31, 30.05.2022 M.J. Aktualizacja: 14:36, 30.05.2022
Skomentuj Młodzi zawodnicy Klubu Pływackiego Nemo Lipno podczas zawodów w Świeciu. /Fot. nadesłane Młodzi zawodnicy Klubu Pływackiego Nemo Lipno podczas zawodów w Świeciu. /Fot. nadesłane

Kolejny udany wyjazd zawodników Klubu Pływackiego Nemo Lipno. Tym razem nasi pływacy przywieźli kolejne medale z zawodów w Świeciu.

V Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Świecia, to zawody, w których startowali zawodnicy Klubu Pływackiego Nemo Lipno. 19 klubów i grubo ponad 300 zawodników na starcie gwarantowało niezapomnianą rywalizację.

- Na starcie po raz pierwszy pojawiły się dwie nowe zawodniczki naszego klubu. Natalia Budzyń i Natalia Stasiak, które ustanowiły swoje referencyjne czasy na dystansie 25 metrów stylem dowolnym i 50 metrów stylem grzbietowym

- mówią trenerzy klubu.

Jak informują trenerzy, podczas tych zawodów niemal wszyscy zawodnicy klubu Nemo Lipno poprawili swoje rekordy życiowe.

[ZT]7365[/ZT]

Srebrny medal zdobyła sztafeta 4x25 metrów stylem dowolnym w składzie: Lena Kowalska, Patryk Podlaszewski, Laura Wołowska, Franciszek Elwertowski.

Złoto i srebro zdobyła Martyna Zakrzewska (50 grzbiet i 50 motyl), a Laura Wołowska wywalczyła srebro i brąz (50 grzbiet i 25 dowolny). Ponadto Laura Wołowska zajęła drugie miejsce jako najlepsza zawodniczka zawodów (rocznik 2013), dzielnie walcząc o zwycięstwo z Polą Majką z Grudziądzkiego Klubu Pływackiego ORKA oraz Alicją Tyszkiewicz z MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz.

[ZT]7366[/ZT]

Zawodnikom Klubu Pływackiego Nemo Lipno gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!