Zamknij

Quality Manager - proces spawania

Oferta dotyczy pracy stałej
Agencja zatrudnienia nr 412

Stanowisko: Quality Manager - branża obróki metali

Zadania:
Nadzorowanie jakości projektu lub jego części
Wspieranie innych działów w kontaktach z klientem we wszystkich kwestiach związanych z jakością
Ocena wdrażania jakości i planów kontroli jakości
Nadzorowanie inspekcji, raportów i dokumentacji
Kontrola podwykonawców
Wspieranie i uczestnictwo we wszystkich audytach wewnętrznych/zewnętrznych
Wspieranie działań w zakresie spawania
Współpraca przy wydawaniu procedur spawalniczych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne
Min. 4 letnie doświadczenie w zapewnianiu jakości i kontroli jakości - branża metalowa
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ? min. B2
Doświadczenie w opracowywaniu planów jakości projektu, dokumentów kontraktowych i specyfikacji projektu
Umiejętność organizacji i przeprowadzania audytów wewnętrznych/zewnętrznych
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
Umowa o pracę
Wdrażanie własnych rozwiązań związanych z jakością

tel. 668 895 937
email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-01-13 13:29:51#7103