Zamknij
REKLAMA

Wymiana ogrzewania za darmo?! Wybierz pompę ciepła

23.17, 17.01.2023 M.J. Aktualizacja: 11.46, 24.01.2023

Ostatnimi czasy szczególnie mocno zastanawiamy się, co zrobić, by płacić mniej. Naszym portfelom mocno dają się we znaki skutki pandemii, wojny w Ukrainie oraz inflacja, która bije rekordy. Na niepewność odnośnie ogrzewania naszych domów i mieszkań wpłynął zwłaszcza napaść Rosji, która spowodowała w rezultacie wzrost cen energii.

Obecny kryzys energetyczny może być jednocześnie okazją do znalezienia oszczędności i wymiany źródeł ogrzewania na lepsze i bardziej wydajne. Coraz częściej mówimy w tym kontekście o takich urządzeniach jak pompy ciepła, fotowoltaika czy magazyny energii.

Co wybrać? Czy to prawda, że można uzyskać dotacje na termomodernizację naszego domu pokrywającą koszt inwestycji? Czy to prawda, że pompa ciepła to obecnie najbardziej wydajne źródło ciepła? Czym kierować się przy wyborze, by urządzenie ogrzewało tanio i wydajnie?

Na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedź w czasie spotkania zorganizowanego w Miejskim Centrum Kulturalnym w Lipnie w dniu 24 stycznia o godzinie 18.00, które poprowadzi Alicja Sobolewska, ekspert z firmy Virtus Sun Polska specjalizującej się w instalacjach fotowoltaicznych czy urządzeń grzewczych takich jak pompy ciepła.

Virtus Sun Polska to firma z Torunia z oddziałami w całej Polsce, między innymi w Bydgoszczy, Gdańsku czy Katowicach. Funkcjonuje na rynku od 14 lat, a w tym czasie wykonała setki instalacji przede wszystkim pomp ciepła takich marek jak Panasonic, Nibe, Mitsubishi czy Atlantic. Została uhonorowana takimi wyróżnieniami jak Gazele biznesu (2 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim, 22 w Polsce), Diamenty Forbesa, Made in Toruń czy w plebiscycie Nagroda konsumenta. W 2022 roku zajęła drugie miejsce w Polsce jeśli chodzi o liczbę montaży pomp ciepła marki Panasonic.

Skontaktuj się w sprawie swojej instalacji, bądź przyjdź na spotkanie i dowiedz się więcej!

Co: Spotkanie na temat obniżenia kosztów ogrzewania
Kiedy: 24 stycznia 2023 o godzinie 18.00
Gdzie: Miejskie Centrum Kultury

(Artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%