Zamknij

Wisła podzieliła się punktami z Mieniem. Wyrównująca bramka wpadła w doliczonym czasie [ZDJĘCIA]

21:57, 29.05.2022 M.J. Aktualizacja: 22:39, 29.05.2022
Skomentuj Wisła Dobrzyń podzieliła się punktami z Mieniem Lipno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. /Fot. Marcin Jaworski Wisła Dobrzyń podzieliła się punktami z Mieniem Lipno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. /Fot. Marcin Jaworski

Wisła Dobrzyń musiała podzielić się punktami z Mieniem Lipno w kolejnych derbach powiatu lipnowskiego, które rozegrane zostały w sobotę 28 maja na stadionie w Dobrzyniu nad Wisłą.

W 26. kolejce II grupy V ligi kujawsko-pomorskiej Wisła Dobrzyń podejmowała na własnym terenie Mień Lipno. Mecz lepiej rozpoczął się dla gospodarzy, którzy w 12. minucie strzelili bramkę na 1:0. Prowadzenie ekipie z Dobrzynia nad Wisłą dał Adrian Nowak, który pokonał Mateusza Narczewskiego.

[ZT]7365[/ZT]

Przez całe spotkanie obie drużyny miały okazje do zdobycia bramek, jednak w tym dniu bardzo dobrze spisywali się bramkarze obu ekip. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wygraną Wisły, w doliczonym czasie gry Przemysław Kowalski pokonał bramkarza gospodarzy i wyrwał punkt drużynie znad Wisły. Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 1:1.

Wisła Dobrzyń - Mień Lipno 1:1 (1:0)
Adrian Nowak 1:0 (12. minuta)
Przemysław Kowalski 1:1 (92. minuta)

[FOTORELACJA]843[/FOTORELACJA]

W innym meczu V ligi Tłuchowia Tłuchowo podejmowała na własnym terenie GKS Baruchowo. Goście na to spotkanie przybyli w minimalnym, siedmioosobowym składzie. W szóstej minucie Dawid Kieplin otworzył wynik spotkania. Minutę później ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę. W 16. minucie było już 3:0 po bramce Pawła Gaula.

W 18. minucie spotkania jeden z zawodników GKS Baruchowo doznał kontuzji, wtedy sędzia zmuszony był zakończyć to spotkanie z powodu zdekompletowania drużyny gości.

Tłuchowia Tłuchowo - GKS Baruchowo 3:0 (3:0)
Dawid Kieplin 1:0 (6. minuta)
Dawid Kieplin 2:0 (7. minuta)
Paweł Gaul 3:0 (16. minuta)

Mecz przerwany z powodu zdekompletowania drużyny gości w 17. minucie.

Po tej kolejce w tabeli nadal prowadzi Tłuchowia Tłuchowo, która ma 68 punktów na koncie. Druga w tabeli Noteć Łabiszyn traci do naszego zespołu dziesięć oczek. Wisła Dobrzyń zajmuje dziewiąte miejsce z dorobkiem 35 punktów. Mień Lipno zajmuje 13. miejsce, a na swoim koncie zgromadził 27 oczek.

W najbliższy weekend (4-5 czerwca) rozegrana zostanie kolejna, 27. kolejka rozgrywek:

Tłuchovia Tłuchowo - Pogoń II Mogilno 4 czerwca, g. 11:00
GKS Baruchowo - Lubienianka Lubień Kujawski 5 czerwca, g. 11:00
Kujawiak Kowal - Wisła Dobrzyń nad Wisłą 4 czerwca, g. 16:00
Mień Lipno - Sadownik Waganiec 4 czerwca, g. 16:00
Noteć Łabiszyn - LTP Lubanie 4 czerwca, g. 14:00
Zdrój Ciechocinek - Łokietek Brześć Kujawski 4 czerwca, g. 17:00