Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:26, 11.12.2018
Projektanci wnętrz doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nowoczesne wnętrza wymagają nie będących dziełem przypadku dekoracji. Zobacz, jak wybrać odpowiednie firany do nowoczesnego wnętrza i nie popełnić aranżacyjnej gafy. Potrzeba praktycznych rozwiązań i wszechobecna moda na minimalizm sprawiły, że z biegiem czasu coraz więcej osób decyduje się na domy i mieszkania w nowoczesnym stylu, które cechuje spójny, minimalistyczny i, co najważniejsze, praktyczny wystrój. Te trzy cechy nowoczesnych aranżacji przeświadczają o ich popularności, bowiem jednocześnie odpowiadają na potrzeby żyjącego współcześnie społeczeństwa. Jesteśmy zmęczeni nadmiarem bodźców, zbyt dużą ilością przedmiotów i brakiem przestrzeni na to, co naprawdę ważne. Chcesz wiedzieć, jak zaaranżować wnętrze w nowoczesnym stylu? Nie zapomnij o detalach i sprawdź, jak wybrać najlepsze firany!
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:57, 23.11.2018
Ubezpieczenie samochodu, który przewozi ludzi, nie jest takie proste. Pomimo że taksówka jest samochodem osobowym, nieróżniącym się z wyglądu od tych, które mamy w domach, to jej ubezpieczenie wygląda zupełnie inaczej.
14:00, 20.11.2018
Dla niektórych wybór nowego samochodu jest przyjemnością, dla innych to niecodzienne wyzwanie. Niestety na rynku istnieje wiele używanych egzemplarzy i wybór odpowiedniego obarczony jest dużym ryzykiem. Niestety często możemy spotkać samochody powypadkowe, kradzione, z cofniętym przebiegiem, obciążone zastawem, kredytem lub po prostu w złym stanie technicznym generującym kolejne koszty. Na co zwrócić uwagę, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek?
12:12, 09.11.2018
Zastanawiasz się nad tym, czego możesz spodziewać się po pomocy drogowej, z którą chcesz nawiązać współpracę? Może cały czas sobie myślisz, że możesz korzystać z niej dopiero w takich okolicznościach, kiedy auto naprawdę się zepsuje, że będzie wymagało bardzo poważnej interwencji ze strony mechanika, albo też gdy ulegnie wypadkowi. Okazuje się, że możliwości skorzystania z usług takich firm jest zdecydowanie więcej. Warto w takim razie przekonać się o tym, czego możemy się spodziewać, przeglądając przy tym oferty jednych z najpopularniejszych firm.
14:39, 07.11.2018
Pasjonaci książek często borykają się z tym samym problemem, a mianowicie nadmiarem tytułów, które już zostały przeczytane nawet po kilka razy. By zrobić miejsce na nowe egzemplarze, wcale nie trzeba oddawać stare książki na makulaturę, lecz warto zastanowić się nad ich sprzedażą, dzięki czemu zyska się dodatkową gotówkę. Skupów książek nie brakuje, trzeba znaleźć tylko ten, który oferuje najlepsze ceny.
08:40, 06.11.2018
Wakacyjne podróże wiążą się z pewnym ryzykiem. Szczególnie jeżeli planujemy wyjazd za granicę. Ubezpieczenie medyczne to rzecz o którą koniecznie trzeba zadbać tylko czym cechuje się porządne ubezpieczenie i na co warto zwracać uwagę? Wszystkich potrzebnych informacji dowiesz się z tego artykułu!
12:30, 09.10.2018
Niemal połowa Polaków stara się regularnie i długoterminowo odkładać pieniądze, szczególnie gdy na świecie pojawią się dzieci. Jednak zaledwie 25 proc. jest objętych indywidualnym ubezpieczeniem na życie, a decydujących się na wykup innych polis jest jeszcze mniej.
13:10, 02.10.2018
W trakcie urządzania wnętrz ważny jest każdy element. Pamiętajmy o tym, że to właśnie dodatki tworzą charakter pomieszczenia. Dlatego tak ważne jest to, żebyśmy dokładnie zaplanowali nie tylko rozmieszczenie, ale też wygląd całego domu. Dzięki temu możemy być pewni, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Jednak nie zawsze jest to łatwe zadanie. Szczególnie w przypadku elementów stałego wyposażenia jak np. rolety. Właśnie dlatego najpierw dowiedzmy się, na co zwrócić uwagę w trakcie ich wybierania.
13:51, 27.09.2018
Bez względu na to, czy wybieramy się na wakacje autokarem, samolotem czy kamperem, do każdego wyjazdu należy się odpowiednio przygotować. Jeśli chodzi o kamper przygotowanie to musi być szczególne, ponieważ będzie on pełnił rolę nie tylko środka transportu ale też hotelu. Odpowiednie podejście do podróży sprawi, że będzie ona bezpieczna i komfortowa. O czym trzeba pamiętać zanim wyruszymy w trasę?
09:35, 26.09.2018
Wkładki ortopedyczne to bardzo dobry sposób na korektę postawy. Jednak ich odpowiednie uformowanie nie byłoby możliwe bez kilku istotnych narzędzi.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
14:11, 11.09.2018
Każda osoba, która decyduje się na podróż do portu lotniczego własnym samochodem zastanawia się czy takie rozwiązanie jest faktycznie korzystne a przede wszystkim bezpieczne. Cóż, pozostawienie pojazdu pod terminalem na pewno jest wygodne, gdyż nie trzeba dźwigać bagaży. Nie należy jednak obawiać się kradzieży auta czy jego zniszczenia, bo taka opcja to gwarancja bezpieczeństwa.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone