Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
07:21, 06.07.2020
Wypadki chodzą po ludziach, a już wszelkiego rodzaju rozdarcia materiału czy pęknięcia szwów są naszą codziennością. Szczególnie wiedzą o tym rodzice małych dzieci i osoby aktywnie uprawiające sport. Na szczęście istnieje prosty sposób, który pozwoli szybko uporać się z kłopotem. Mała maszyna do szycia to coś, czego pozazdrości Ci każda krawcowa. Sprawdź, jak jeszcze możesz ułatwić sobie życie, kupując to wielofunkcyjne urządzenie.
14:46, 01.07.2020
Jeśli spakowałaś już torbę do szpitala, czas przygotować wyprawkę dla maluszka, która będzie czekała na niego w domu. Do takiego kompletowania rzeczy z pewnością warto się dobrze przygotować. W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze, czas i... miejsce. Rzeczy kupione niepotrzebnie, w zbyt dużej ilości lub po prostu za wcześnie, to niepotrzebny na ten moment wydatek. Jeśli czegoś Twój maluszek nie będzie teraz potrzebował, nie ma sensu, aby rzeczy zalegały w szafie. A plan i dobra organizacja to zawsze oszczędność czasu, prawda? Co zatem powinno czekać na noworodka w domu?
07:27, 03.06.2020
Szukając prezentów na różne okazje, część z nas próbuje sięgnąć po takie rozwiązania, które nie mają nic wspólnego z produkcją masową. Możemy oczywiście próbować wykonać coś samemu, ale nie zawsze taka chęć idzie w parze z odpowiednimi umiejętnościami. Warto wówczas rozejrzeć się w Internecie, który jest prawdziwą kopalnią skarbów, jeśli idzie o różnego rodzaju rękodzieło artystyczne. Wbrew pozorom nie są to tylko kojarzone powszechnie serwety na stół, czy wełniane czapki, itp. Mamy tu o wiele szersze pole do popisu, a ci którzy wytwarzają tego typu produkty mają nam naprawdę wiele do zaoferowania. Od naszej wyobraźni, a także potrzeb oraz pragnień osoby, której zamierzamy coś sprezentować, zależy co ostatecznie wybierzemy. Być może kupimy także coś dla siebie - kto to wie?
12:48, 29.05.2020
Trudno wyobrazić sobie salon bez źródła światła umieszczonego na suficie. Zwykle są to lampy wiszące, pełniące zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Podpowiadamy, jak wykorzystać lampy wiszące do aranżacji salonu.
10:09, 26.05.2020
Zakup złotego naszyjnika lub pierścionka z brylantem to dość poważny wydatek. Jeśli nawet ceny nie robią na nas wrażenia, warto dowiedzieć się, w jaki sposób odróżnić wysokiej próby złoto od wyrobów pozłacanych i na co zwrócić uwagę wybierając kamienie szlachetne.
10:36, 07.05.2020
Planując jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, jakim jest ślub i przyjęcie weselne, państwo młodzi mają twardy orzech do zgryzienia. Organizacja takiej uroczyści na własną rękę wymaga od zaangażowanych osób umiejętności planowania, zdolności analitycznych i kreatywności. Tym bardziej, że w takie przedsięwzięcie wymaga odpowiedniej oprawy graficznej i muzycznej.
00:01, 20.04.2020
Miód jest jednym z najcenniejszych produktów żywnościowych., którego korzystne właściwości są nie do przecenienia. Warunek jest tylko jeden - musi to być produkt pełnowartościowy, z pewnego źródla. Z tego tekstu dowiesz się, gdzie szukać prawdziwego, naturalnego miodu. 
12:35, 31.03.2020
Każdy z nas codziennie potrzebuje odpowiedniej ilości snu. Jednakże, nie zawsze jest to wystarczające. Poza poświęconym czasem na odpoczynek senny, liczy się również jakość owego wypoczynku. Nie zawsze sen potrafi zregenerować organizm oraz zagwarantować mu upragniony wypoczynek. Aby jednak, zawsze budzić się wyspanym, należy odpowiednio zadbać o wyposażenie swojej sypialni oraz poprawną higienę snu.
00:01, 25.03.2020
„BARTNIK KUJAWSKI” to rodzinna firma z tradycjami. Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz konfekcjonowaniem miodu i produktów pszczelich. Dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami z pszczelarzami indywidualnymi, kołami i związkami pszczelarskimi. Zapraszamy do współpracy
08:41, 23.03.2020
W dzisiejszych czasach przeprowadzki nie są ani niczym dziwnym, ani specjalnie trudnym. Wiążą się z wieloma niedogodnościami, a przy ich organizowania trzeba zaplanować mnóstwo rzeczy, jednak w porównaniu z przeszłymi epokami - choćby z czasami PRL - współczesność wypada zdecydowanie najlepiej. Mamy wiele możliwości transportowych, a rzeczy, których nie chcemy ze sobą zabierać można łatwo sprzedać lub oddać, a w nowym miejscu zamieszkania nabyć nowe. Biorąc pod uwagę, jak drogie są obecnie nowe mieszkania - zwłaszcza mieszkania od dewelopera w Warszawie - zakup kilku dodatkowych sprzętów nie powinien być problemem, prawda?
11:59, 20.03.2020
Większość mam decyduje się na pozostanie z dziećmi przez kilka pierwszych lat ich życia. Takie postępowanie jest korzystne dla rodziny, jednak powrót do zawodu bywa trudny. Oprócz odnalezienia się na rynku pracy należy odpowiednio przygotować rodzinę na to, że mamy nie będzie cały czas w domu.
11:57, 19.03.2020
Jeśli kandydat pomyślnie ukończy cały proces rekrutacji i zostanie zatrudniony, nie powinien spoczywać na laurach. Nadal powinien się starać, uważać na to, co mówi i robi, by pokazać się od jak najlepszej strony.
09:00, 27.02.2020
Sprężone powietrze jest wykorzystywane w wielu procesach chemicznych i produkcyjnych, dlatego też kompresory tłokowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą poznać najpopularniejsze rodzaje kompresorów tłokowych, ich szerokie zastosowanie i największe atuty.
00:00, 27.02.2020
Jednym z głównych powodów, dla którego ludzie decydują się na zastosowanie w swoim domu alternatywnego źródła energii, jest oszczędność. Ceny prądu od wielu lat rosną, a nowe urządzenia wymagają coraz większej ilości mocy. Coraz większe zapotrzebowanie na energię elektryczną sprawiło, że odnawialne źródła energii, takie jak panele fotowoltaiczne, stały się popularnym rozwiązaniem również w Polsce. W tym artykule zwrócimy uwagę na korzyści finansowe płynące z takiej instalacji.
07:35, 24.02.2020
Zamawiający w przetargu krajowym postawił następujące kryteria: cena - 60%, gwarancja – 40%. W SIWZ i ogłoszeniu o zamówieniu dokładnie opisaliśmy opis powyższych kryteriów. W załączniku nr 1 do SIWZ – Formularzu ofertowym daliśmy miejsce na wpisanie ceny, jednak nie daliśmy miejsca na wpisanie oferowanej gwarancji. Po otwarciu ofert okazało się, że część wykonawców sama wpisała okres gwarancji, a część niestety nie. Co w takiej sytuacji należy zrobić?
REKLAMA