Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:35, 31.03.2020
Każdy z nas codziennie potrzebuje odpowiedniej ilości snu. Jednakże, nie zawsze jest to wystarczające. Poza poświęconym czasem na odpoczynek senny, liczy się również jakość owego wypoczynku. Nie zawsze sen potrafi zregenerować organizm oraz zagwarantować mu upragniony wypoczynek. Aby jednak, zawsze budzić się wyspanym, należy odpowiednio zadbać o wyposażenie swojej sypialni oraz poprawną higienę snu.
00:01, 25.03.2020
„BARTNIK KUJAWSKI” to rodzinna firma z tradycjami. Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz konfekcjonowaniem miodu i produktów pszczelich. Dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami z pszczelarzami indywidualnymi, kołami i związkami pszczelarskimi. Zapraszamy do współpracy
08:41, 23.03.2020
W dzisiejszych czasach przeprowadzki nie są ani niczym dziwnym, ani specjalnie trudnym. Wiążą się z wieloma niedogodnościami, a przy ich organizowania trzeba zaplanować mnóstwo rzeczy, jednak w porównaniu z przeszłymi epokami - choćby z czasami PRL - współczesność wypada zdecydowanie najlepiej. Mamy wiele możliwości transportowych, a rzeczy, których nie chcemy ze sobą zabierać można łatwo sprzedać lub oddać, a w nowym miejscu zamieszkania nabyć nowe. Biorąc pod uwagę, jak drogie są obecnie nowe mieszkania - zwłaszcza mieszkania od dewelopera w Warszawie - zakup kilku dodatkowych sprzętów nie powinien być problemem, prawda?
11:59, 20.03.2020
Większość mam decyduje się na pozostanie z dziećmi przez kilka pierwszych lat ich życia. Takie postępowanie jest korzystne dla rodziny, jednak powrót do zawodu bywa trudny. Oprócz odnalezienia się na rynku pracy należy odpowiednio przygotować rodzinę na to, że mamy nie będzie cały czas w domu.
11:57, 19.03.2020
Jeśli kandydat pomyślnie ukończy cały proces rekrutacji i zostanie zatrudniony, nie powinien spoczywać na laurach. Nadal powinien się starać, uważać na to, co mówi i robi, by pokazać się od jak najlepszej strony.
09:00, 27.02.2020
Sprężone powietrze jest wykorzystywane w wielu procesach chemicznych i produkcyjnych, dlatego też kompresory tłokowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą poznać najpopularniejsze rodzaje kompresorów tłokowych, ich szerokie zastosowanie i największe atuty.
00:00, 27.02.2020
Jednym z głównych powodów, dla którego ludzie decydują się na zastosowanie w swoim domu alternatywnego źródła energii, jest oszczędność. Ceny prądu od wielu lat rosną, a nowe urządzenia wymagają coraz większej ilości mocy. Coraz większe zapotrzebowanie na energię elektryczną sprawiło, że odnawialne źródła energii, takie jak panele fotowoltaiczne, stały się popularnym rozwiązaniem również w Polsce. W tym artykule zwrócimy uwagę na korzyści finansowe płynące z takiej instalacji.
07:35, 24.02.2020
Zamawiający w przetargu krajowym postawił następujące kryteria: cena - 60%, gwarancja – 40%. W SIWZ i ogłoszeniu o zamówieniu dokładnie opisaliśmy opis powyższych kryteriów. W załączniku nr 1 do SIWZ – Formularzu ofertowym daliśmy miejsce na wpisanie ceny, jednak nie daliśmy miejsca na wpisanie oferowanej gwarancji. Po otwarciu ofert okazało się, że część wykonawców sama wpisała okres gwarancji, a część niestety nie. Co w takiej sytuacji należy zrobić?
14:08, 31.01.2020
Odpowiednie zarządzanie domowym budżetem to bardzo ważny element, dzięki któremu pod stałą kontrolą będziesz mieć swoje finanse. Dlatego podczas jego planowania warto uwzględnić m.in. wydatki związane z zaciąganymi zobowiązaniami pożyczkowymi. Pozwoli to stale utrzymywać płynność finansową – nawet wtedy, gdy pojawi się nieprzewidziany wydatek.
13:44, 31.01.2020
Pożyczki pozabankowe należą do jednych z najszybciej uzyskiwanych zobowiązań finansowych. Wiele osób twierdzi, że szybkość ich udzielania jest związana z tym, że firmy pożyczkowe nie sprawdzają pożyczkobiorców. To nieprawda, ponieważ każdy pożyczkodawca musi zweryfikować swojego klienta. Robi to dla własnego bezpieczeństwa oraz w interesie pożyczających. Jednak każda instytucja stosuje do tego inne procedury.
14:36, 20.11.2019
Pozycjonowanie szerokie, inaczej nazywane ,,SEO long tail", jest metodą, która pozwala uzyskać stosunkowo szybkie efekty. Poza tym jest relatywnie niedrogie. Dlaczego jeszcze warto sięgnąć po tzw. pozycjonowanie na długi ogon? Na czym w ogóle polega i kto zyska na takim rozwiązaniu najwięcej?
15:50, 27.06.2019
Przez wiele dekad kominki montowane w domkach jednorodzinnych służyły wyłącznie jako praktyczny system grzewczy. Dopiero od stosunkowo niedawna architekci wnętrz zaczęli dostrzegać ich walory estetyczne. W wyniku tego współczesne kominki pełnią nie tylko rolę dogrzewającą cały dom, ale również stanowią atrakcyjną, ciekawą i estetyczną ozdobę salonów.
09:17, 10.06.2019
Ogrody w stylu nowoczesnym wprost nawiązują do rozwiązań tak charakterystycznych dla współczesnych trendów architektonicznych oraz designerskiej aranżacji wnętrz. Cieszą się ogromną popularnością, jednak wymagają od projektantów naprawdę dobrego pomysłu, a przede wszystkim uwzględnienia w planie wszelkich detali – tylko wtedy efekt będzie spektakularny.
1
13:25, 07.06.2019
Wbrew pozorom napisanie efektywnego i dobrego CV, dzięki któremu dostaniemy pracę albo przynajmniej zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, nie jest takie proste. Wiele osób nadal ma z tym poważny problem. Z pomocą przyjdzie każdemu darmowy kreator oraz zapoznanie się z poniższymi radami.
13:24, 07.06.2019
Szukając pracy zdarza się, że często trzeba przejrzeć dziesiątki, setki, a nawet tysiące różnych ofert zatrudnienia. Wiele z nich jest do siebie podobnych i tylko nieliczne wyróżniają się ciekawą formą, wyjątkową szczegółowością danych lub ciekawym językiem.
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone