Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:50, 21.09.2021
Smoczek niemowlęcy musi spełniać bardzo restrykcyjne kryteria, dzięki czemu można go uznać za bezpieczny. Czy smoczek jest niezbędny każdemu dziecku?
09:42, 21.09.2021
Prowadzisz swój salon fryzjerski i marzy Ci się remont? A może dopiero otwierasz swój zakład i chcesz urządzić go w oryginalnym stylu? Dziś zabierzemy Cię w podróż po wnętrzach w stylu skandynawskim. Zainspiruj się, zapraszamy.
13:29, 17.09.2021
Inwestowanie w debiuty giełdowe to bez wątpienia coraz bardziej popularny temat. Na czym zatem polega udział w IPO i czy to się faktycznie opłaca?
00:00, 21.07.2021
Bon turystyczny można wykorzystać w Giżycku, ale można również w wielu innych miastach. Chyba łatwiej byłoby wymienić miasta, gdzie takiego bonu nie można wykorzystać. Chociaż czy jest to możliwe? Obecnie oferta, gdzie takie dodatkowe pieniądze można wykorzystać, jest bardzo szeroka, a wciąż do programu dopisują się kolejne obiekty i instytucje.
12:54, 06.07.2021
Masz oko do wyszukiwania świetnych okazji? Dzielenie się tymi odkryciami z innymi sprawia Ci radość? System partnerski jest właśnie dla ciebie! Szukaj, polecaj i zarabiaj. Skorzystaj z programu partnerskiego Allegro Polecam i zdobądź nagrody finansowe. W programie partnerskim otrzymasz aż 20% z prowizji od sprzedaży towaru! Koszt przystąpienia jest całkowicie bezpłatny.
14:53, 25.06.2021
Balustrada pełni szereg funkcji. Przede wszystkim ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo osobom poruszającym się po schodach, czy też korzystających z balkonu, bądź tarasu. Dobrze skomponowana z bryłą budynku lub aranżacją wnętrza będzie także efektowną ozdobą. Czasem balustrady potrafią nadać architekturze zupełnie nowy charakter. Ich wybór nie powinien zatem pozostawać dziełem przypadku. Co istotne, budowa balustrady nie jest zadaniem szczególnie kłopotliwym. Wystarczy sięgnąć po gotowe elementy do balustrad systemowych. Pozostaje więc jedynie wybór rodzaju balustrady.
00:01, 29.05.2021
Honolulu Włocławek to jedyna taka sala zabaw w Polsce. Z największą w kraju zjeżdżalnią, torem z autami, strefą armatek, "maluchowem" i strefą gastronomiczną. Otwarcie w dzień Dziecka.
00:00, 25.05.2021
Firany żakardowe to jedne z najpopularniejszych ozdób okiennych w polskich domach. Wyjątkowo gładkie i przyjemne w dotyku, pasują zarówno do eleganckich, minimalistycznych wnętrz, jak i tych w bogatszym stylu prowansalskim czy vintage. Wiele z nich posiada wielkoformatowe, okazałe wzory, które błyskawicznie przyciągają wzrok, nie pozostawiając miejsca dla innych dekoracji. Wysoka jakość i estetyka materiałów żakardowych są nie do podważenia, dlatego warto poświęcić nieco uwagi na ich prawidłowe czyszczenie. Jak zatem zadbać o żakardowe firanki, aby zachowały swoją formę i piękny kolor? Przeczytaj nasze wskazówki i dowiedz się, jak chronić swoje firanki przed niszczącym upływem czasu!
00:00, 30.04.2021
Dbanie o własny samochód to dla niektórych osób sprawa nadrzędna. I słusznie, ponieważ ma to wpływ nie tylko na wygląd i estetykę pojazdu, ale także na bezpieczeństwo pasażerów. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie prezentuje nowy sklep internetowy Carstyle – multimedialny asystent wyboru najlepszych produktów do auto detailingu i najwyższej jakości dywaników samochodowych. Co przygotował dla swoich klientów na wielkie otwarcie?
13:30, 12.04.2021
Podesty ruchome na sprzedaż i wynajem to doskonałe rozwiązanie dla prac na wysokości lub w miejscach trudno dostępnych. Podnośniki zautomatyzowane mają wysoki zasięg i duże platformy, które umożliwiają pracę kilku pracowników naraz. Transport ciężkich towarów i materiałów jest możliwy dzięki dużemu udźwigowi i stabilności. Praca na wysokości będzie prosta i przyjemna.
08:09, 30.03.2021
Kredyt gotówkowy lub pożyczki pozabankowe to nie jedyne możliwości na uzyskanie dodatkowych środków na dowolny cel. Świetnym i innowacyjnym rozwiązaniem jest pożyczka hipoteczna, jednak czy jest to rozwiązanie dla wszystkich?
14:13, 26.03.2021
Platyna uznawana jest za jeden z najładniejszych metali na świecie, co zawdzięcza swojemu charakterystycznemu kolorowi przywodzącemu na myśl srebro. Surowiec ten znajduje zastosowanie w wielu branżach, dzięki czemu jest pożądanym składnikiem dla przemysłu. Naturalne złoża platyny są jednak coraz trudniej dostępne, dlatego warto poszukać innych źródeł jej pozyskiwania. Recykling platyny ma wiele zalet, które odczuwa zarówno środowisko, jak i osoba, która zdecyduje się na sprzedaż złomu.
00:00, 25.03.2021
OC jest w Polsce obowiązkowe i każdy zarejestrowany pojazd musi być objęty ochroną. Kierowcy narzekają jednak na ceny ubezpieczeń, które z roku na rok są coraz wyższe. Można je skutecznie obniżyć, wybierając polisę z najlepszymi warunkami umowy. Nie powinno to być trudne, gdyż rynek ubezpieczeniowy charakteryzuje się ogromną konkurencją pod względem cen oraz rodzaju produktów. Trzeba tylko wiedzieć, jak znaleźć najlepsze OC.
09:49, 03.03.2021
Merchandising oferowany przez profesjonalne firmy, takie jak agencja merchandisingowa, podnosi sprzedaż produktów, a to tym samym przekłada się na zyski. Działania merchandisingowe to usługi nowoczesne, wieloaspektowe i dobrane indywidualnie do potrzeb klienta z takiej oferty korzystającego.
00:00, 03.03.2021
Badania i różnego rodzaju statystyki pokazują jasno, że w ostatnich latach okres użytkowania nowoczesnych smartfonów drastycznie spada, a jednym z czynników powodujących błyskawiczną wymianę modelu jest wystąpienie popularnego uszkodzenia mechanicznego. Warto podkreślić, że przed takimi usterkami można się zabezpieczyć, a odpowiednie protektory warto nabyć zaraz po zakupie nowego urządzenia. Chcesz wiedzieć, co powinno znaleźć się na obowiązkowej liście akcesoriów dla każdego posiadacza telefonu komórkowego? Wbrew pozorom nie będzie to tylko szkło hartowane!