Zamknij
REKLAMA

Czy wiesz już dlaczego poduszki puchowe Ludwika są tak doskonałe?

12:35, 31.03.2020 | materiały partnera

Każdy z nas codziennie potrzebuje odpowiedniej ilości snu. Jednakże, nie zawsze jest to wystarczające. Poza poświęconym czasem na odpoczynek senny, liczy się również jakość owego wypoczynku. Nie zawsze sen potrafi zregenerować organizm oraz zagwarantować mu upragniony wypoczynek. Aby jednak, zawsze budzić się wyspanym, należy odpowiednio zadbać o wyposażenie swojej sypialni oraz poprawną higienę snu.

Warto zastanowić się, czym w ogóle jest senna higiena. Bowiem, określa ona zbiór czynności, które wykonywane przed snem, poprawiają jego jakość oraz ułatwiają zaśnięcie. Na pierwszym miejscu można znaleźć aktywność fizyczną. Potwierdza się, iż osoby uprawiające sport, lepiej sypiają oraz nie mają problemów ze snem. To samo dotyczy osób, które prowadzą regularny tryb życia - chodzą spać i budzą się o tych samych godzinach. Organizm potrafi przyzwyczaić się do systematyczności. Jeżeli nie możemy zasnąć, warto ograniczyć również kofeinę, środki energetyczne oraz papierosy.

Wpływają one negatywnie na jakość snu i mogą powodować problemy z zaśnięciem. Taka sama zasada dotyczy alkoholu. W czasie dnia należy przebywać jak najwięcej w oświetlonych pomieszczeniach. Natomiast wieczorem unikać ich. Szczególnie niekorzystne jest światło niebieskie, występujące w telewizorach oraz komputerach (godzinę przed zaśnięciem). Sypialnia powinna być również przewietrzona, optymalna temperatura to 18-21°C. Jedną z najistotniejszych kwestii jest wyposażenie sypialni. Odpowiednich wymiarów łóżko oraz dobrej jakości materac to temat priorytetowy. Nie należy jednak zapominać o tak ważnej sprawie jak poduszka.

Fantastycznych puch, postaw na dobry sen

Poduszki puchowe Ludwika są to produkty najwyższej jakości. Dlaczego, więc puch cieszy się tak szeroką popularnością? Wykorzystywane są wówczas tylko najlżejsze i najbardziej miękkie pióra. Z reguły są to pióra gęsie bądź też kacze. Mają one wysoką zdolność izolowania ciepła oraz odprowadzania ewentualnej wilgoci. Co się z tym wiąże? Skóra ma możliwość swobodnego oddychania podczas snu. Jakość puchu określana jest symbolami, przykładowo: D1, D2, D3 itp. Im niższa wartość liczbowa, tym lepszej jakości puch jest sprzedawany. Za najlepszej jakości uważany jest puch gęsi. O jakości puchu decyduje również czas jego pozyskania, a także przykładowo - gatunek gęsi. Pościel z puchu, obecnie jest uważana za produkt z najwyższej półki. Nadaje się ona zarówno w okresie zimowym, jak i letnim.

Uniwersalny rozmiar poduszki 50x60

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się poduszka puchowa 50x60 marki Ludwika - https://posciel.to/poduszki-50x60. Jej wymiary są na tyle uniwersalne, iż pasują do każdego łóżka. Dzięki idealnej proporcji prostokąta, możliwe jest łatwiejsze dopasowanie się do niej podczas snu. Ewentualne obracanie się osoby śpiącej, nie doprowadzi do zsunięcia się głowy z poduszki. Poduszki puchowe 50x60 są bieżącym bestsellerem i możliwy jest dobór na nie różnorodnych poszewek. Poza poduszkami producent posiada szeroki wachlarz innych produktów. W asortymencie można znaleźć także poduszki dla dzieci oraz kołdry puchowe. Dla alergików stworzone są całe zestawy poduszek oraz kołder antyalergicznych. Produkty dostępne są w różnych wymiarach.

Wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA