Zamknij

Drużyna Mienia wypunktowała swojego rywala

16:12, 22.02.2020 M.J. Aktualizacja: 17:52, 05.03.2020
Skomentuj Po dwie bramki zdobyli Bartosz Kempiński (z lewej) i Bartosz Lewicki. Jedno trafienie dołożył Filip Falkowski. /Fot. Marcin Jaworski Po dwie bramki zdobyli Bartosz Kempiński (z lewej) i Bartosz Lewicki. Jedno trafienie dołożył Filip Falkowski. /Fot. Marcin Jaworski

Kolejny mecz sparingowy rozegrali zawodnicy lipnowskiego Mienia, którzy przygotowują się do startu rundy wiosennej w kujawsko-pomorskiej V lidze.

Tym razem podopieczni trenera Marcina Bartczaka na boisku w Rypinie podejmowali drużynę Skrwy Łukomie. Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze, wygrywając pewnie 5:1 ze swym rówieśnikiem z ligi mazowieckiej.

Po pierwszej połowie Mień prowadził 3:0 po dwóch bramkach Bartosza Lewickiego (jedna z rzutu karnego) i jednym trafieniu Bartosza Kempińskiego. W drugiej połowie goście odpowiedzieli jednym trafieniem, ale zawodnicy z Lipna dołożyli dwie bramki. Najpierw na listę strzelców wpisał się Filip Falkowski, a na zakończenie rzut karny na gola zamienił Bartosz Kempiński.

W ramach przygotowań do rundy wiosennej zagramy jeszcze w sparingach z Orłem Goleszyn i Wichrem Wielgie. Start rozgrywek kujawsko-pomorskiej V ligi grupy II zaplanowano na weekend 14-15 marca. W pierwszym meczu Mień Lipno zagra na wyjeździe z Kujawiakiem Kowal.