Zamknij
REKLAMA

Skandal w świecie sportu! Były gangster będzie współpracował z Najmanem

09:00, 10.01.2022 | M.O.
Skomentuj "Bossem" federacji MMA-VIP okazał się Andrzej Zieliński ps. "Słowik". Fot. Facebook MMA-Vip
REKLAMA

Były szef mafii pruszkowskiej, Andrzej Zieliński, znany jako "Słowik" został ogłoszony szefem federacji MMA-VIP Marcina Najmana. Informacja ta wstrząsnęła światem sportu, a jak informuje radny miasta Kielce Marcin Stępniewski, stolica województwa świętokrzyskiego już wycofała się ze współpracy przy organizacji najbliższej gali. 

Ta konferencja wstrząsnęła całą Polską. 

Przed czwartą galą MMA-VIP (zaplanowana na 25 lutego w Kielcach) Marcin Najman przedstawił wszystkim szefa federacji. Nowy "boss", w smokingu i dodającej grozy masce zasłaniającej całą twarz na scenę przy muzyce z "Ojca chrzestnego". Takie przedstawienie nie było przypadkowe.

Wspólnikiem Najmana i szefem MMA-VIP okazał się jeden z najbardziej rozpoznawalnych byłych gangsterów - Andrzej Zieliński ps. "Słowik", czyli szef gangu z Pruszkowa. 

"Słowik" wiele lat spędził w więzieniu, gdzie odsiadywał karę m.in. za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą o charakterze zbrojnym, ściąganie haraczy i wymuszenia, kradzieże i oszustwa. 

Ta informacja w mediach wywołała prawdziwą burzę. Wiele komentarzy wskazuje, że promocja gali przy pomocy byłego gangstera to przekroczenie granicy.

Nie gryzł się w język, komentując sprawę, będący w konflikcie z Najmanem, dziennikarz Krzysztof Stanowski.

- Trzeba być naprawdę idiotą, by współpracować i publicznie chwalić się współpracą z gangsterem, przestępcą i bydlakiem. Mam nadzieję, że firmy, które tam się reklamują robią to po raz ostatni - napisał na Twitterze.

Pierwsza gala MMA VIP miała odbyć się w Kielcach, ale wiele wskazuje na to, że tak się nie stanie. Po informacji o współpracy ze "Słowikiem" miasto, jak poinformował radny Marcin Stępniewski, wstępnie wycofało się z podpisania umowy. 

- Współpraca z byłymi gangsterami takimi jak "Słowik" to coś obrzydliwego dlatego dziwie się, że było to rozważane - napisał na Twitterze.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%