Zamknij
REKLAMA

Ktoś zniszczył płytę boiska! Klub musi zbierać pieniądze na renowację

14:40, 09.02.2021 | M.J
Skomentuj Płyta boiska klubu Wiślanin Bobrowniki została zniszczona przez czyjąś głupią zabawę. /fot. nadesłane
REKLAMA

Nieznany, jak dotąd sprawca wjechał samochodem na murawę boiska piłkarskiego w Bobrownikach. Nawierzchnia jest zniszczona i wymaga naprawy. Klub niestety nie ma tyle pieniędzy, aby naprawić nawierzchnię, dlatego powstała internetowa zbiórka.

Powyrywana murawa, głębokie koleiny i przejechane młode drzewka, to efekt głupiej zabawy nieodpowiedzialnego kierowcy, który wjechał na płytę boiska klubu Wiślanin Bobrowniki. 

- Dla kogoś była to chwila rozrywki, a dla nas jest to ogromna strata. Na boisku trenują w okresie letnim trzy grupy dziecięce i jedna seniorska - mówią przedstawiciele klubu.

W marcu ruszają rozgrywki piłkarskiej A-klasy, gdzie występują seniorzy Wiślanina Bobrowniki. Żeby drużyna mogła wystartować w rundzie wiosennej, boisko będzie musiało przejść całkowitą renowację. 

[ZT]5768[/ZT]

Koszt takiego zadania to około 10 tysięcy złotych. Niestety klubu nie stać, aby z dnia na dzień wydać tyle pieniędzy na tak nagłą inwestycję. Dlatego przedstawiciele Wiślanina wyszli z inicjatywą internetowej zbiórki. Osoby zainteresowane pomocą dla klubu, mogą wpłacać pieniądze TUTAJ.

- Nie można tego nazwać inaczej niż przejawem bezmyślności i głupoty. Ktoś, kto tego dokonał niszczy także mienie, które służy jemu, bo jestem pewien, że zrobił to ktoś miejscowy. Dbamy o to boisko, inwestujemy w nie, aby mogło służyć naszej młodzieży, a ktoś robi takie rzeczy. Brak słów. Oczywiście będziemy starali się pomóc i własnymi siłami naprawić wyrządzone szkody, ale pieniądze, które pójdą na naprawę czyjejś głupiej zabawy, mogłyby posłużyć na coś pożyteczniejszego - powiedział wójt gminy Bobrowniki Jarosław Poliwko.

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%