Zamknij
REKLAMA

Drużyna z Radomic najlepsza w kolejnej edycji turnieju [zdjęcia]

13:55, 09.03.2020 | M.J.
Skomentuj fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

W sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Wichowie odbył się XVI Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Sołeckich o Puchar Wójta Gminy Lipno. Zawody, które tradycyjnie otworzył wójt gminy Lipno Andrzej Szychulski, wpisały się na stałe do kalendarza imprez gminy Lipno.

W zawodach podobnie jak w poprzedniej edycji wzięło udział siedem zespołów z sołectw: Brzeźna, Chlebowa, Głodowa, Karnkowa, Kłokocka, Popowa i Radomic. Turniej był rozgrywany w dwóch grupach. Sporo meczów kończyło się tie-breakami co świadczy o wyrównanym poziomie wśród zespołów. Długie wymiany piłek, efektowne zagrania to wizytówka tych zawodów od wielu lat. Walka o każdy punkt dostarczała wielu emocji – tutaj nie ma straconych piłek dla zawodników.

Pełne emocji był półfinał między zespołami Karnkowa i Radomic oraz Brzeźna i Chlebowa, w których zwyciężyły zespoły z Radomic i Chlebowa – to one spotkały się w wielkim finale. Ostatecznie po zaciętym meczu Radomice pokonało 2:1 w setach ubiegłorocznego zwycięzcę, czyli Chlebowo. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Brzeźna, której uległ zespół z Karnkowa, zajmując czwarte miejsce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Miłosz Osiecki ze zwycięskiego zespołu z Radomic.

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA