Zamknij
REKLAMA

Drużyna z Radomic najlepsza w kolejnej edycji turnieju [zdjęcia]

13:55, 09.03.2020 | M.J.
Skomentuj fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

W sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Wichowie odbył się XVI Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Sołeckich o Puchar Wójta Gminy Lipno. Zawody, które tradycyjnie otworzył wójt gminy Lipno Andrzej Szychulski, wpisały się na stałe do kalendarza imprez gminy Lipno.

W zawodach podobnie jak w poprzedniej edycji wzięło udział siedem zespołów z sołectw: Brzeźna, Chlebowa, Głodowa, Karnkowa, Kłokocka, Popowa i Radomic. Turniej był rozgrywany w dwóch grupach. Sporo meczów kończyło się tie-breakami co świadczy o wyrównanym poziomie wśród zespołów. Długie wymiany piłek, efektowne zagrania to wizytówka tych zawodów od wielu lat. Walka o każdy punkt dostarczała wielu emocji – tutaj nie ma straconych piłek dla zawodników.

Pełne emocji był półfinał między zespołami Karnkowa i Radomic oraz Brzeźna i Chlebowa, w których zwyciężyły zespoły z Radomic i Chlebowa – to one spotkały się w wielkim finale. Ostatecznie po zaciętym meczu Radomice pokonało 2:1 w setach ubiegłorocznego zwycięzcę, czyli Chlebowo. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Brzeźna, której uległ zespół z Karnkowa, zajmując czwarte miejsce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Miłosz Osiecki ze zwycięskiego zespołu z Radomic.

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA