Zamknij

Bezradny Mień przegrał z GKS Baruchowo [zdjęcia]

16:04, 12.11.2019 M.J. Aktualizacja: 13:42, 14.11.2019
Skomentuj fot. Marcin Jaworski fot. Marcin Jaworski

Niestety w meczu 14. kolejki V ligi kujawsko-pomorskiej Mień Lipno przegrał z drużyną GKS Baruchowo aż 5:0.

Podopieczni trenera Marcina Bartczaka pierwszą bramkę stracili już w piątej minucie. Na listę strzelców wpisał się Piotr Kierus. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie bramki dla drużyny z Baruchowa strzelali kolejno: Jarosław Tomaszewski (48'), Michał Rosiak (63'), Mateusz Zieliński (72'), Kamil Bógdał (80').

Po tej porażce nasza drużyna zajmuje jedenaste miejsce w tabeli V ligi.