Zamknij
REKLAMA

Skępscy wędkarze podsumowali sezon. W tym roku wygrał...

14:50, 03.11.2019 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
Członkowie stowarzyszenia podsumowali sezon. W środku najlepsza trójka sezonu letniego 2019. /fot. Marcin Jaworski

Już dawno za nami wakacje i sezon letni, dlatego też członkowie Stowarzyszenia Ekologiczno-Wędkarskiego "Okoń" ze Skępego podsumowali swój wędkarski sezon.

Na skępskich "Sprężynkach" członkowie stowarzyszenia spotkali się, aby wręczyć dyplomy, puchary i nagrody w klasyfikacji Grand Prix oraz w klasyfikacji na najwszechstronniejszego wędkarza sezonu 2019. Nagrody wręczał Burmistrz Miasta i Gminy Skępe Piotr Wojciechowski, który również jest członkiem stowarzyszenia oraz prezes Janusz Małkiewicz. 

Zwycięzcą w klasyfikacji Grand Prix został Rafał Wiśniewski, wyprzedzając Kamila Kwiatkowskiego i Jakuba Kowalskiego. W klasyfikacji na najwszechstronniejszego wędkarza roku został jak w poprzedniej klasyfikacji Rafał Wiśniewski, wyprzedzając tym razem Jakuba kowalskiego i Kamila Kwiatkowskiego. Wszyscy wędkarze uczestniczący w zawodach zaliczanych do klasyfikacji rocznej otrzymali nagrody.

Teraz przyszedł czas na przygotowanie sprzętu zimowego i przegląd oraz konserwację wędek i kołowrotków, a wiosną wymiana żyłek. Wszystkim wędkarzom stowarzyszenia "Okoń" gratulujemy udanego sezonu!

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone