Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Praca w Holandii od zaraz! Blacharz; Lakiernik i inne dla fachowców!

Data dodania: 2020-08-26 14:00:39ID: 7456

668Pokaż numerp[email protected]

668 707 292
Zainteresowani Panowie -
Prosimy o CV na Maila: [email protected]
Zatrudnimy od zaraz:
-monterów ścian osłonowych - aluminium
Lokalizacja: Hooftddorp,Deventer
START: 07-09/14-09
Stawka: ?475-525 netto/40-godzinny
Wymagania:
- prawo jazdy i własny samochód
- angielski lub niemiecki na poziomie B1
- własne narzędzia
- 2-letnie doświadczenie w montażu ścian osłonowych
Zadania:
montaż ram okiennych, zakładanie listew przyszybowych, uszczelnianie, montaż obróbek blacharskich oraz inne drobne prace
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (mieszkanie lub dom ze wspólną kuchnią, łazienką i salonem);
Ubezpieczenie:?24,85/tydzień
STOLARZ
lokalizacja: Medemblik
stawka: 550 ? netto/40 godz/tydz
Poszukiwani doświadczeni stolarze, stolarze meblowi, stolarze mający kontakt z drewnem tekowym do produkcji i montażu mebli na jachtach, wykończenia wnętrz, produkcji i montażu sufitów, podłóg i schodów.
Wymagania: prawo jazdy i samochód, język angielski na poziomie B1/B2, 4 lata doświadczenia, własne narzędzia.
Możliwość nadgodzin, po 6 miesiącach umowa na stałe plus dodatkowe bonusy, zakwaterowanie na koszt pracodawcy, ubezpieczenie 25?.
12 Panów na stanowisko:
Operator wózka wysokiego składu
Lokalizacja: Barendrecht (ok Rotterdamu) Wynagrodzenie ?11,43 brutto / godz
osoby z: prawem jazdy, angielskim na poziomie min. B2, powyżej 21 lat.
praca w tygodniu i w weekendy na różnych zmianach
praca w 30% jako operator wózka widłowego i 70% to inne prace, czyli produkcja i pakowanie w strefie buforowej.

Osoby wyłącznie z własnym zakwaterowaniem i własnym samochodem !!!!
Dekarz - Krycie dachów dachówką ceramiczną
Stawka ? 575/40h netto,
Lokalizacja: Kilka lokacji w Holandii
Wymagania: 4 lata doświadczenia, język angielski lub niemiecki, własne auto i podstawowe narzędzia.
Koszt zakwaterowania i ubezpieczenia pokrywa pracodawca.
Mechanik aut ciężarowych
stawka ?525/40h netto,
Lokalizacja Frankfurt (Niemcy)
W zakres obowiązków wchodzi: diagnostyka, naprawa, konserwacja, serwis, praca nad elektroniką w samochodzie.
Koszt zakwaterowania i ubezpieczenia pokrywa pracodawca