Zamknij
REKLAMA

Nagradzanie za polecanie? System partnerski, który naprawdę działa!

12:54, 06.07.2021 | materiały partnera

Masz oko do wyszukiwania świetnych okazji? Dzielenie się tymi odkryciami z innymi sprawia Ci radość? System partnerski jest właśnie dla ciebie! Szukaj, polecaj i zarabiaj. Skorzystaj z programu partnerskiego Allegro Polecam i zdobądź nagrody finansowe. W programie partnerskim otrzymasz aż 20% z prowizji od sprzedaży towaru! Koszt przystąpienia jest całkowicie bezpłatny.

Czas spędzony w sieci, na którym zarabiasz? To możliwe, jeśli bierzesz udział w programach partnerskich

Czym jest program partnerski? To praktyczne rozwiązanie dla osób, które sklepy internetowe traktują jak swój drugi dom. Jeśli spędzasz w sieci dużo czasu, a dzięki swojej intuicji wyszukujesz dobre oferty, z pewnością spodoba ci się system partnerski. Działanie Allegro Polecam jest dziecinnie proste. Zaciekawiła cię strona www i prezentowana na niej oferta. Udostępniasz indywidualny link polecający swoim znajomym. Oni z polecanego linku dokonują zakupu, a ty zyskujesz 20 % prowizję od sprzedaży towaru, którą pobiera Allegro od danej transakcji. Jednym słowem zdobywasz dodatkowe pieniądze za zakupy zrobione z twojego polecenia. Wynagrodzenie otrzymujesz również wtedy, kiedy ktoś z polecanego linku przejdzie na Allegro i zakupi jakiś produkt z tej samej kategorii.

Program partnerski? Instrukcja krok po kroku, jak założyć konto i zarabiać

Aby uruchomić system partnerski musisz być użytkownikiem Allegro, który posiada zwykłe konto. Z pewnością tak właśnie jest, dlatego od razu możesz przejść do kroku drugiego, w którym dołączasz do programu partnerskiego. Na stronie polecam.allegro.pl dołączasz do programu.

Na koniec najlepsze! Wybierasz, co chcesz polecić swoim znajomym i tworzysz indywidualne linki polecające. Odsyłasz ich do produktów, które według ciebie są dobre i warte zakupu. Na bieżąco możesz obserwować zakupy, które zostały przypisane do twojego polecenia. W nagrodę czeka na ciebie prowizja za zakupione produkty. Podajesz swoje dane do wypłaty i po 45 dniach środki trafiają na twoje konto.  

System partnerski, a siła mediów społecznościowych 

Współczesny program partnerski świetnie odnajduje się w rzeczywistości mediów społecznościowych. Do twojej dyspozycji są wszystkie kanały, które towarzyszą ci na co dzień. Jeśli znajdziesz ciekawą ofertę na Allegro, która może zainteresować twoich znajomych, podziel się linkiem. Udostępnij go w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. 

Wykorzystaj Facebook, Twitter, Skype, Instagram, WhatsApp a nawet YouTube. Możesz to zrobić w kilku miejscach jednocześnie. W wiadomościach prywatnych lub publicznych postach. Bądź kreatywny, a twoich przyjaciele i followersi będą ci za to wdzięczni. Otrzymają od ciebie pełne wsparcie i polecenie na dobry, sprawdzony produkt. Zyskają czas, który musieliby poświęcić na wyszukanie oferty w Internecie. 

Więcej nagród w systemie partnerskim? Bądź autentyczny!

Najczęstsze pytania, które się pojawiają, dotyczą tego jak zdobywać więcej nagród w programie partnerskim a także jakie oferty najlepiej udostępniać. Podobnie jak w życiu sprawdza się tu autentyczność. To, co na co dzień cię pasjonuje, może zapewnić ci dodatkowe środki finansowe. Wcale nie musisz być wykształconym specjalistą z danej dziedziny, by wiedzieć co jest warte polecenia.

Doświadczenie zdobywane latami oraz praktyczne użytkowanie produktów sprawia, że wiesz jakie oferty są godne uwagi. Umiesz przewiedzieć, co będzie interesujące dla innych osób. Aby twoje szanse były jeszcze większe udostępniaj oferty na wiele różnych sposobów. Korzystaj z różnych kanałów, im więcej, tym lepiej. Pamiętaj, że żyjemy w czasach szumu komunikacyjnego. Wielokrotnie powtórzony komunikat prędzej trafi do odbiorcy i zapadnie mu w pamięć.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%