Zamknij
REKLAMA

Sala Zabaw Honolulu już u nas! Takich atrakcji nie mają nigdzie w Polsce!

00:01, 29.05.2021 | .

Honolulu Włocławek to jedyna taka sala zabaw w Polsce. Z największą w kraju zjeżdżalnią, torem z autami, strefą armatek, "maluchowem" i strefą gastronomiczną. Otwarcie już wkrótce.

Honolulu Włocławek to szósty i największy obiekt sieci sal zabaw wywodzącej się z Pomorza. 

Na przestrzeni 3,5 tys. m2 na terenie Parku Kujawia (ul. Kapitulna 41, obok Castoramy) powstała rajska wyspa dla całej rodziny, która wyzwoli dziecięcą energię nie tylko u najmłodszych.

Kolorowe, bajkowe, korytarze kilkudziesięciometrowej konstrukcji zabawowej rozwijają nie tylko fizycznie.

 

Konstrukcja składa się z trzech modułów - są elementy typowo wspinaczkowe, zjeżdżalnie - największa w Polsce a także jedyna w kraju zjeżdżalnia "pączek" oraz trampoliny batutowe dla starszych dzieci.

Do tego:

  • jedyna w Polsce 10-poziomowa wieża wspinaczkowa spider-tower
  • jedyny w Polsce tor z autami,
  • "maluchowo" z dwiema zjeżdżalniami, tablicami sensorycznymi i trampolinami przystosowanymi dla dzieci do 3. roku życia, na których mogą skakać pojedynczo 
  • dwa baseny z piłkami
  • dwupoziomowa strefa armatek pneumatycznych z fontanną 
  • klatka z dużymi piłkami 

- Oferujemy mieszkańcom regionu obiekt unikalny w skali kraju. Naprawdę mamy czym się chwalić - mówi Aleksandra Staniszewska, menadżer Honolulu. - U nas dobrze ma czuć się nie tylko dziecko. Tak samo ważni są dla nas dorośli. Chcemy wyzwalać dziecięcą energię u osób w każdym wieku. Tu nie ma ani dolnej, ani górnej granicy wieku. 

"Serce" Honolulu Włocławek to konstrukcja wyprodukowana aż w Holandii przeznaczona do użytku nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych.

Rodzic razem z dzieckiem może korzystać z toru przeszkód i wszystkich atrakcji. Jeśli nie będzie miał na to ochoty, wyręczą go animatorzy, a on będzie mógł się napić dobrej kawy, albo założy słuchawki i poczytać książkę, czy... zająć się pracą zdalną. 

Honolulu Włocławek zaprasza na imprezy urodzinowe 

W ofercie Honolulu Włocławek będą też imprezy urodzinowe.

- Gwarantujemy dwie niezapomniane godziny wspaniałej imprezy w specjalnie zaaranżowanych pokojach z opieką animatora, malowaniem buziek, konkursami

- zachęca Aleksandra Staniszewska

Honolulu Włocławek to także strefa gastronomiczna  

Kawa, herbata, gofry, lody, ciasta... - Honolulu Włocławek zadba też o wasze podniebienia. 

- Chcemy, żeby klienci, którzy do nas przyjadą, spędzili tutaj cały dzień. Przewidujemy, że średni czas ich pobytu wyniesie pięciu godzin - przyznaje Aleksandra Staniszewska. - Honolulu Włocławek dedykujemy nie tylko mieszkańcom stolicy Kujaw, ale też Płocka, Torunia a nawet Bydgoszczy.  

Wielkie otwarcie Honolulu Włocławek już wkrótce. Więcej informacji TUTAJ

(materiał promocyjny )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%