Zamknij
REKLAMA

Najlepsze seriale dla młodzieży

08:48, 03.12.2020 | materiały partnera

Niektóre seriale są skierowane typowo dla młodzieży. Nastolatkowie, młodzi rodzice, często postępowe podejście, którego czasem nie rozumieją nasi rodzice, a także ciekawe wątki. Seriale młodzieżowe można czasami rozpoznać na pierwszy rzut oka. To taka fabuła, która po prostu często nie znajduje się w kręgu zainteresowań dorosłych. Sprawdźcie, jakie seriale młodzieżowe warto zobaczyć, jeśli skończyły się już wasze pomysły na to, co obejrzeć. Mamy dla was kilka naprawdę wartych obejrzenia produkcji. Może już jakieś znacie? I lubicie? Podzielcie się z nami koniecznie!

Riverdale

Wydaje nam się, że nie ma osoby, która by tej produkcji nie kojarzyła. To serial, który powstaje od 2017 roku. Skupmy się na pierwszym sezonie. Opowiada on o życiu małego miasteczka - Riverdale. Jego spokój zostaje zaburzony, kiedy odnajduje się ciało młodego chłopaka - Jasona Blossoma - który zaginął jakiś czas temu. Wszyscy zastanawiają się co się dzieje. Wtedy poznajemy też nastolatków, którzy chodzili z nim do szkoły. Archiego, Betty i Jugheada, a także Cheryl Blossom - siostrę zmarłego. Pojawia się również Veronica - nowa uczennica. Jughead, Betty, Archie i Veronica zrobią wszystko, by rozwiązać zagadkę śmierci Blossoma. Serial możecie oglądać na Netflixie.

Słodkie kłamstewka

Czyli „Pretty Little Liars” - często funkcjonuje to pod takim tytułem. Serial opowiada o grupie przyjaciółek - Spencer, Arii, Hannie, Emily i Alison. Pewnego dnia Alison ginie i nikt nie wie, gdzie się znajduje. W międzyczasie grupka się rozpada. Poznajemy dziewczyny rok po zaginięciu Ali, kiedy niespodziewanie odkryte zostaje jej ciało. W momencie, gdy dziewczyny wychodzą z pogrzebu, dostają SMS-a od „A”, które zna wszystkie ich sekrety… „A” będzie chciało im bardzo zagrozić. A one muszą się dowiedzieć kim jest osoba, która im to robi. Jeśli nie wiecie, gdzie oglądać serial - sprawdźcie na Pinbook.pl, które podsunie wam na ten temat informacje.

Teen Wolf

Serial opowiada o Scott’cie McCall’u, który jest zwykłym uczniem i nie wyróżnia się na tle innych. Ma zwariowanego przyjaciela Stilesa i w zasadzie tyle mu wystarcza. Pewnego dnia Scott zostaje zaatakowany w lesie i w jego wyniku - zmienia się w wilkołaka. Nagle staje się wysportowany, zwinny, szybki i popularny. I nikt nie wie, dlaczego… Czy jego mroczna tajemnica wyjdzie na jaw? Serial dostępny na Netflixie!

Sex Education

Serial jest opowieścią o prawiczku Otisie, który mieszka z mamą, która jest seksuolożką. Codziennie podsłuchuje jej rozmowy z pacjentami i swoją wiedzę wykorzystuje w szkole. Robi to wraz ze zbuntowaną Maeve, która bardzo mu się podoba… Przenieście się do świata intymnych relacji i dowiedzcie się czegoś, czego często nikt nie chce wam powiedzieć. Serial może być edukacyjny! Oczywiście - dostępny na Netflix.

Który z powyższych seriali jest waszym ulubionym?

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%