Zamknij
REKLAMA

Garaże drewniane - fenomenalne rozwiązanie, dostępne w przyzwoitej cenie

11:35, 02.11.2020 | materiały partnera

Wielu właścicieli pojazdów zmaga się z problemem braku miejsca, w którym można byłoby je bezpiecznie przechowywać. Deszcz, mróz, gradobicie - to tylko jedne z wielu zagrożeń, jakim poddane są stojące na wolnym powietrzu samochody. Wielu kierowców kupuje auto, zanim nawet przejdzie im przez myśl, że należy je zabezpieczyć przed złowrogimi czynnikami atmosferycznymi. Cena pojazdu, którego karoseria zaczyna pokrywać się rdzą, drastycznie spada w dół. Wielu właścicieli aut kupuje pojazd, nawet biorąc te zagrożenia pod uwagę. Głównym powodem ich ignorancji są w znacznej mierze koszty oraz czas poświęcony na wybudowanie garażu. Zdaniem eksperta w branży - Pana Przemysława Balcewicza, nie stanowi to jednak problemu. Posłuchajmy, więc zatem co ma on nam do powiedzenia.

Garaże drewniane - na czym polega ich fenomen?

Na zadane przez nas pytanie, dyrektor firmy Eko Architektura odpowiada bez cienia zastanowienia. Jego zdaniem - garaże drewniane to wizja przyszłości. "Tajemnica produktu tkwi nie tylko w jego cenie, wysokiej funkcjonalności, ale i walorach estetycznych. To prawda - mówi dalej. - Garaże drewniane są tańsze w realizacji od garaży tradycyjnych. Nie potrzeba przy nich również tyle zachodu i papierologii, co w przypadku tych drugich. My jednak wierzymy, że oferowany przez nas produkt, odmieni świat. Tego typu garaż to wizja przyszłości, która jest dostępna już dzisiaj. I to na wyciągnięcie ręki!".

Czy na tym jednak nie koniec? Jak stosunkowo niskie koszty budowy obiektu, mają się do jego jakości? I na to pytanie uzyskaliśmy odpowiedź. "Nasze projekty bardzo często przewidują budowę garaży - odpowiada dyrektor Eko Architektura. -  w których wydzielone jest jedno lub więcej pomieszczeń gospodarczych. Nasza firma oferuje klientom wiele atrakcyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań, np. uwieńczenie budowli dwuspadowym dachem, wykonanym z dowolnego materiału. Projekt i wykonanie wiaty, są szyte pod potrzeby naszego klienta - zapewnia Pan Balcewicz. - Tak indywidualne podejście, nie może wpłynąć negatywnie na jakość produktu". Nic więc dziwnego, że firma od wielu lat odnosi sukcesy na rynku oraz cieszy się tak ogromnym uznaniem swoich klientów.

Drewniane garaże na każdą kieszeń

Kolejne z zapytań również nie wywołało zdziwienia na twarzy naszego gościa. Na pytanie reportera - "jaki produkt poleciłby Pan przeciętnemu Polakowi z klasy niższej?", ekspert odpowiada:

"Szczerze nie ma to większego znaczenia. Pod względem jakości, wszystkie nasze produkty są niezawodne. Biorąc jednak pod uwagę budżet, jakim ten potencjalny klient dysponuje, poleciłbym mu rozwiązanie, które go zadowoli" - mówi. - Z doświadczenia wiem, że najtańsze są szkielety drewniane, typu wiata jednostanowiskowa -  zapewnia Pan Przemysław, po czym uśmiecha się, dodając - sam kiedyś takich miałem kilka. Teraz jednak przerzuciłem się na takie z wieloma pomieszczeniami - żartuje.

Wszystko przemawia za słusznością wywodu eksperta w dziedzinie garaży drewnianych. Czy aby na pewno jednak nie ma tu jakiegoś haczyka? Dyrektor firmy zapewnia jednak, że nie. "Cena jest atrakcyjna, ale nie dlatego, że sprzedajemy byle co - kontynuuje. - Po prostu jest ona dostosowana do różnych potrzeb klientów, a także nie jest ona wygórowana. Ludzie niestety bardzo często przepłacają za produkty, które można samemu złożyć...". Na co więc warto zwracac uwagę przy zakupie produktu? Zdaniem eksperta należy upewnić się, czy:

  • drewniany garaż został zaimpregnowany odpowiednimi materiałami
  • produkt cieszy się dobrą opinią konsumentów

Nasze domki dostępne są również we Francji:
Chalet PRO
https://chaletpro.fr/Produits/chalets-habitables-maisons
187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%