Zamknij
REKLAMA

Rachel McAdams - najlepsze role

00:00, 12.08.2020 | materiały partnera

Rachel McAdams jest kanadyjską aktorką, która swoją karierę rozpoczęła tuż po zakończeniu studiów w 2001 roku. Zadebiutowała w filmie "My Name is Tanino" w 2002 roku. W amerykańskiej produkcji zadebiutowała w tym samym roku i zagrała w komedii "Gorąca laska". To właśnie otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Za swoją rolę w firmie "Spotlight" była w 2016 roku nominowana do Oscara. Jakie jeszcze wspaniałe role ma na swoim koncie Rachel McAdams? Zobaczcie sami nasze propozycje!

"Pamiętnik" 

To chyba jedna z jej najbardziej znanych ról. Rachel McAdams wciela się tutaj w postać Allie. Jest panienką z dobrego domu. Pewnego dnia, w wakacje, poznaje mężczyznę o imieniu Noah. Para szybko się w sobie zakochuje, ale wszyscy są przekonani o tym, że jest to tylko wakacyjny romans. Kiedy jednak ich miłość rośnie w siłę - postanawiają zainterweniować i rozdzielają ukochanych. Po wyjeździe Noah codziennie pisze listy do swojej miłości. Wkrótce wybucha wojna, a Allie zajmuje się rannymi żołnierzami. Nigdy jednak nie przestała kochać Noaha, mimo tego, że zgodziła się przyjąć oświadczyny innego mężczyzny... "Pamiętnik" udowadnia, że prawdziwą miłość może przerwać jedynie śmierć. 

"Czas na miłość" 

Film opowiada o niejakim Timie Lake'u, który w wieku 21 lat odkrywa, że potrafi podróżować w czasie. Wkrótce okazuje się, że każdy mężczyzna z jego rodziny ma takie zdolności. Tim postanawia więc skorzystać z tego przywileju i jego głównym celem jest znaleźć sobie dziewczynę. Kiedy wyrusza do Londynu, poznaje śliczną Mary. Para zakochuje się w siebie, ale zawirowania w czasoprzestrzeni sprawiają, że wszystko dzieje się tak, jakby nigdy jej nie poznał. Próbuje więc jeszcze kilkakrotnie zdobyć jej serce, przeżywając z nią inny moment swojego życia. Czy ostatecznie uda mu się połączyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość w jedną całość? 

"Do utraty sił"

Tutaj Rachel McAdams nie pograła za długo, ale jej wcielenie jest iście mistrzowskie. Film opowiada o bokserze Billym Hope'u, który ma wszystko. Sukces sportowy na koncie, kochającą żonę i piękną córkę. Niestety, wszystko traci w przeciągu jednego dnia. Kiedy sięga dna - postanawia się z niego odbić i stoczyć najważniejszą walkę w jego życiu. Odbędzie się ona nie tylko na ringu, ale przede wszystkim - poza nim. Czy uda mu się odzyskać to, co jest dla niego najważniejsze? "Do utraty sił" to film, który wyciśnie z was litry łez, o których nie mieliście pojęcia, że w ogóle je macie. 

A wy jaki film z Rachel McAdams lubicie najbardziej? A może za nią nie przepadacie? 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA