Zamknij

Lokal na chrzciny w Lublinie

20:00, 25.04.2019 | materiały partnera

Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby celebrować ten szczególny moment w życiu dziecka, jakim są chrzciny, do skorzystania z oferty Zajazdu Gościnnego. Swoim Klientom gwarantujemy najwyższą jakość usług, połączoną z dbałością o najmniejszy detal. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka sal bankietowych, doskonałe menu, a klimat który u nas panuje sprawi, że będą to niezapomniane chwile w gronie rodziny i przyjaciół. 

Każdy inaczej wyobraża sobie przyjęcie doskonałe. Dlatego właśnie jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Zapewniamy indywidualne podejście, w zależności od oczekiwań. Państwa wskazówki znacznie ułatwią organizację, jednak nasi pracownicy są gotowi udzielić profesjonalnych rad, by wspólnie wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie. Ogromnym atutem organizacji przyjęcia okolicznościowego w restauracji jest możliwość powierzenia wszystkiego specjalistom, przez co stres związany z przygotowaniami zmniejsza się do minimum, więc zamiast tracić czas na przygotowania, można skupić się na duchowym wymiarze tego szczególnego wydarzenia. Nie bez znaczenia jest również to, że po zakończeniu przyjęcia, nie musicie się Państwo martwić o kwestie związane ze sprzątaniem.

Oprócz gustownie urządzonych sal bankietowych i bogatej oferty naszej restauracji, oferujemy również piękny ogródek, a dla najmłodszych plac zabaw, który umili im czas spędzony w naszym Zajeździe. Lokal na chrzciny Lublin oferuje w rozmaitych wariantach, ale powinien spełniać kilka wymogów - najważniejsze jest to, by był przyjazny dla maluszka i komfortowy dla rodziców. Nie bez znaczenia jest również opinia naszych gości. Jesteśmy pewni, że organizacja przyjęcia w naszym lokalu spełni oczekiwania wszystkich. 

Zapraszamy do indywidualnego spotkania, podczas którego wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące przyjęcia, począwszy od wyboru odpowiedniej sali, aż po menu i dekoracje. Zapewniamy najwyższą jakość usług i dokładamy wszelkich starań, by zorganizować przyjęcie, które będzie gwarancją wspaniale spędzonego czasu w towarzystwie najbliższych osób. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone