Zamknij
REKLAMA

Zabieg brwi permanentnych

00.00, 20.11.2022 materiał partnera
Freepik

Brwi permanentne to rodzaj tatuażu, który pozwala na stworzenie i utrwalenie idealnego kształtu brwi. Zabieg polega na delikatnym wprowadzeniu barwnika do naskórka właściwego, dzięki czemu pigment utrzymuje się w tym miejscu do 4-5 lat.

Bezpieczeństwo zabiegu

Zabieg brwi permanentnych jest bezpieczny, pod warunkiem że jest wykonywany przez profesjonalnego i doświadczonego kosmetyczkę, która stosuje się do wszystkich zasad higieny i bezpieczeństwa. Zabieg brwi permanentnych zaczyna się od rozmowy z klientką, podczas której kosmetyczka przeprowadza wywiad dotyczący jej oczekiwań, a także stanu i kondycji brwi. Następnie kształt i kolor brwi są dobierane do kształtu twarzy, a także karnacji. Po rozmowie i doborze brwi klientka jest przygotowywana do zabiegu, a następnie nakładany jest środek znieczulający. Ciekawostki znajdują się na http://polskie-biznesy.com/category/uroda-i-kosmetyki/.

Przygotowanie do zabiegu

Kiedy środek się wchłania, klientka jest przygotowywana do zabiegu i rozpoczyna się wprowadzanie barwnika do naskórka. Zabieg trwa około 1-2 godzin. Przeciwwskazania do zabiegu brwi permanentnych to między innymi ciąża i karmienie piersią, choroby nowotworowe, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, bielactwo i łuszczyca. Brwi permanentne utrzymują się od 4-5 lat, w zależności od tego, jak szybko organizm metabolizuje pigment. Aby utrzymać kształt brwi, konieczne jest wykonanie zabiegu przypominającego co najmniej raz w roku. Cena zabiegu brwi permanentnych jest zróżnicowana i zależy od wielu czynników, takich jak: doświadczenie kosmetyczki, lokalizacja salonu, a także rodzaj i kolor pigmentu. Zazwyczaj cena zabiegu wynosi około 200-400 złotych. Permanentne brwi to zabieg kosmetyczny, którego celem jest uzyskanie permanentnego, naturalnego wyglądu brwi.

Przebieg zabiegu

Zabieg ten polega na nakładaniu na brwi farby, która utrwala się na skórze i pozostaje na niej przez kilka tygodni. Jest to świetna alternatywa dla osób, które mają problemy z utrzymaniem swoich brwi w dobrej formie lub po prostu chcą uzyskać ładniejszy wygląd. Permanentne brwi wykonywane są przez profesjonalistów w salonach kosmetycznych. Zabieg ten jest bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Należy jednak pamiętać, że wymaga on odpowiedniej pielęgnacji, aby utrzymać ładny wygląd. Ceny zabiegów permanentnych brwi mogą się różnić w zależności od tego, jaki typ brwi chce się uzyskać. Najpopularniejsze rodzaje to hennowe brwi i brwi z farbą do tatuażu. Hennowe brwi są tańsze i łatwiejsze w utrzymaniu, ale ich wygląd może się różnić od oczekiwań. Z kolei brwi z farbą do tatuażu są droższe, ale ich wygląd jest bardziej naturalny.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%