Zamknij
REKLAMA

Volvo samochody używane - gdzie kupić sprawdzony samochód używany?

15:00, 11.07.2022 | materiał partnera

Niestety nie każdy z nas może sobie pozwolić na zakup nowego samochodu (prosto z salonu). Dla większości z nas są zbyt drogie, dlatego też większość osób decyduje się na zakup samochodu używanego. Niestety wiąże się to z większym ryzykiem - w końcu nie wiadomo, czego się spodziewać po samochodzie, który działa już od kilku lub kilkunastu lat, dlatego też przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik - gdzie kupić sprawdzony samochód używany?

Czy warto kupić samochód używany?

Prawda jest taka, że większość samochodów jeżdżących po drogach jest z tak zwanej drugiej ręki. Nie ma w tym nic dziwnego ani złego - są znacznie tańsze od tych, które dopiero wyjeżdżają z salonu. Niektóre osoby są wręcz przeciwnikami kupowania samochodów nowych - uważają, że wraz z przekroczeniem progu salonu, taki pojazd traci na wartości około 50% - są zdania, że znacznie korzystniejsze jest kupowanie np. samochodów poleasingowych. Musimy jednak pamiętać o tym, że kupując samochód używany, tak naprawdę kupujemy przysłowiowego kota w worku - nie wiemy, czego się spodziewać. Nie zmienia jednak to faktu, że warto jest pokusić się o taki zakup - jest znacznie mniej obciążający finansowo. Co jednak z ryzykiem zakupu wadliwego samochodu? Na szczęście możemy zminimalizować to ryzyko do minimum.. Nie wiecie, jak? Wystarczy wybrać się do autoryzowanego serwisu. Samochody oferowane przez dealerów są sprawdzone i wiarygodne.

Gdzie można kupić używane Volvo?

Tak, jak wspomnieliśmy. Zakup używanego samochodu to bardzo dobry pomysł, żeby jednak uniknąć rozczarowania, że wymarzony i nowo kupiony samochód wymaga naprawy lub okazuje się skarbonką bez dna, warto robić zakupy w sprawdzonych miejscach. Macie wtedy pewność, że pojazd jest w 100% sprawny. Tak jak wspomnieliśmy, z całą pewnością bezpieczną propozycją są autoryzowane salony samochodowe. Samochody przed sprzedażą są gruntownie sprawdzane, dealerzy udzielają gwarancji. Oprócz tego można jeszcze skorzystać z różnych form finansowania i dodatkowych pakietów serwisowych. Przedstawimy Wam teraz poszczególne używane modele Volvo, które możecie kupić.

Przykładowe Volvo - samochody używane:

  • Volvo XC40 2020 roku;
  • Volvo XC40 z 2018 roku;
  • Volvo V60 z 2021 roku;
  • Volvo V90 z 2020 roku;
  • Volvo V90 z 2019 roku;
  • Volvo S90 z 2018 roku.

Takie samochody w żadnym wypadku nie są gorsze od tych, które dopiero wyjeżdżają z salonu, a ich ogromnym atutem jest to, że są znacznie tańsze.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%