Zamknij
REKLAMA

Dziecięce ubranka z nadrukiem - jak wybrać?

14:19, 24.06.2022 | materiał partnera

W dobie ubranek dziecięcych, które w większości pochodzą z sieciówek, trudno jest znaleźć takie, w których maluchy będą się wyróżniać. Wszędzie praktycznie królują takie same fasony i wzory, zazwyczaj stanowiące odzwierciedlenie bajek aktualnie popularnych wśród dzieci. Jeśli więc rodzicom zależy na znalezieniu ciuszków, które oddadzą charakter ich pociechy, warto przyjrzeć się odzieży z własnym nadrukiem. Jakie są najmodniejsze trendy w modzie dla najmłodszych z koszulkami z nadrukiem?

Koszulki dziewczęce z nadrukiem - prosty sposób na wyróżnienie się dziecka

Dziecięce koszulki są podstawowym elementem wyposażenia garderoby zarówno dziewczynek, jak i chłopców. Da się je w prosty sposób zestawić z wieloma różnymi stylizacjami. Dziewczęce koszulki z nadrukiem będą pasowały do spodni i legginsów, a także spódniczek. Jak widać, jest to element garderoby bardzo uniwersalny. Wiele zależy od pomysłowości rodziców, ponieważ zestawy tworzone z zadrukowanych koszulek mogą być zarówno codzienne, jak i na różne okazje.

Dlaczego warto sięgać po dziewczęce koszulki z nadrukiem? Przede wszystkim jest to prosty sposób i tani na urozmaicenie praktycznie każdej stylizacji. Takie ciuszki mogą w doskonały sposób oddać charakter lub upodobania dziecka, a także wyróżnić je spośród rówieśników. W wielu internetowych sklepach z odzieżą dziecięcą znaleźć można mnóstwo odmian koszulek z nadrukami. Szeroka oferta dostępna jest między innymi na https://escobart.pl/koszulki-dzieciece.

Nadruki na spódnicach i sukienkach dziewczęcych

Nadruki, mimo że najczęściej kojarzą się z koszulkami, mogą pojawiać się także na innych elementach dziecięcej garderoby. Dziewczynki chętnie sięgają po wzorzyste sukienki z nadrukowanymi materiałami. Choć większość takich modeli dedykowanych jest jako praktyczny strój do zabawy czy szkoły, to mogą one stanowić świetny element wyjściowej stylizacji np. na rodzinne uroczystości. Zwolenniczki sukienek mogą zdecydować się jeszcze na spódniczki. Na nich także można nadrukować wzory lub motywy z konkretnych bajek. Co istotne, takie ciuszki można łączyć praktycznie ze wszystkim. Niemniej, jeśli spódniczka jest wzorzysta, to koszulka powinna być gładka i na odwrót.

Na jakie okazje nadają się ubrania dziewczęce z nadrukiem?

Ubrania dziewczęce z nadrukami pasują na większość okazji. Poza codziennymi sytuacjami dzieci mogą je zakładać na do teatru, kina i inne wyjątkowe okazje. W tym ostatnim przypadku należy ostrożnie i umiejętnie dobierać stylizację. Nie wszystkie bowiem sprawdzą się na rodzinne imprezy lub oficjalne uroczystości. Nie ma jednak przeszkód, aby wykorzystywać koszulki dziewczęce z drobnymi nadrukami w wielu innych stylizacjach. Rodzice mogą także eksperymentować i łączyć ze sobą elementy garderoby bardziej i mniej eleganckie, co stworzy różne stylizacje. Taka zabawa zachęci dzieci także do kreatywności i pozwoli im oddać swój charakter w ubiorze.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%