Zamknij
REKLAMA

Jakie efekty daje masaż rollerem do twarzy?

08:24, 19.05.2022 | materiał partnera

Chcesz poprawić wygląd swojej skóry na twarzy? A może brakuje Ci relaksu? Sprawdź, jakie efekty daje masaż wykonywany rollerem do twarzy. Ciesz się zimnym i odprężającym dotykiem kamienia, a szybko zauważysz pozytywne zmiany na swojej skórze. Masaż rollerem do twarzy zyskuje coraz większą popularność. Warto więc zastanowić się, jakie efekty przynosi jego systematyczne stosowanie.

Zabieg rollowania twarzy za pomocą małego gadżetu z wielkim potencjałem

Rollowanie twarzy to prosty zabieg, wywodzący się ze wschodniej medycyny, który z powodzeniem można przeprowadzić we własnym domu. Jego relaksacyjne i pielęgnacyjne efekty doceniają w tej chwili nie tylko Azjatki, ale kobiety na całym świecie.

Najczęściej masaż wykonuje się z zastosowaniem kamieni naturalnych, które w pozytywny sposób wpływają na kondycję skóry. Dodatkowo są one całkowicie bezpieczne i, ze względu na swoje właściwości, długo utrzymują niską temperaturę, dzięki czemu z łatwością można pozbyć się opuchlizny.

Jakie korzyści można uzyskać, stosując roller do twarzy?

Mając do dyspozycji roller do twarzy, można usprawnić mikrokrążenie krwi, co przyczynia się do ogólnego usprawnienia jej przepływu, a także daje efekt drenażu limfy.

Za pomocą działania chłodnego kamienia można zniwelować obrzęki widoczne na twarzy, uelastycznić skórę oraz poprawić owal twarzy.

Dużym atutem jest tutaj fakt, że roller do twarzy ułatwia wchłanianie wcześniej nałożonego kosmetyku na skórę.

Warto dodać, że sam masaż jest bardzo przyjemny, kojący i relaksujący. Ważna jest jednak systematyczność. Tylko użytkowanie masażera regularnie pozwoli na uzyskanie optymalnych rezultatów.

Efekty regularnego stosowania rollera do twarzy

Jak pokazuje praktyka tradycyjnej chińskiej medycyny, regularne masowanie twarzy rollerem pozwala:

 • poprawić krążenie krwi
 • zwiększyć poziom wchłaniania się kosmetyków aplikowanych na skórę
 • złagodzić podrażnienia
 • ujędrnić i wygładzić skórę
 • usunąć martwy naskórek
 • podkreślić kości policzkowe
 • usprawnić usuwanie toksyn z organizmu
 • poprawić owal i kontur
 • rozluźnić mięśnie twarzy
 • zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek i rozszerzonych porów
 • zredukować cienie pod oczami i zmniejszyć obrzęki

Efekty można zmaksymalizować poprzez trzymanie rollera do twarzy przez około kwadrans w lodówce. Dzięki działaniu zimnego kamienia skóra staje się zdrowsza, wyrównuje się koloryt, a także zmniejsza się widoczność niedoskonałości.

Jak używać roller do twarzy, aby masaż był skuteczny?

Przed wykonaniem masażu należy dokładnie oczyścić skórę twarzy. Roller do twarzy powinien być przemieszczany powoli, z lekkim dociskiem. Jeżeli masaż będzie zbyt mocny, mogą pojawić się na twarzy nieestetyczne siniaki.

Warto używać masażera każdego dnia przez około 10 minut, stosując przy tym naturalne kosmetyki — olejki lub lekkie maseczki i kremy, np. produkty marki Phlov.

Jak widać, łatwo można poprawić kondycję skóry na twarzy, odmładzając przy tym swój wygląd. Idealnie sprawdzi się w tym celu roller do twarzy. Przekonaj się, jak szybko zniwelujesz niedoskonałości na swojej twarzy dzięki regularnie wykonywanemu masażowi.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%