Zamknij
REKLAMA

Składanie aplikacji w firmach listownie bądź osobiście

15:39, 17.01.2017 | PUP
Skomentuj
REKLAMA

Przystępując do składania aplikacji należy przygotować listę firm, do których należy złożyć swoją ofertę, mimo że firmy te nie poszukują pracowników.

Złożenie własnej oferty (czyli CV i listu motywacyjnego) pozwala na przedstawienie wybranemu pracodawcy swojej kandydatury. Pracodawcy, poszukując kandydatów do pracy, często sięgają do złożonych w firmie ofert (w przypadku tego sposobu należy jednak uzbroić się w cierpliwość). Warto również interesować się lokalnym rynkiem pracy - gdzie otwierane są nowe firmy lub które firmy rozwijają się dynamicznie i będą potrzebowały nowych pracowników. To miejsca, w których jest największe prawdopodobieństwo, że twoja oferta spotka się z zainteresowaniem.

Nawet jeśli dana firma nie ogłasza się, iż poszukuje pracownika, możemy do niej wysłać swoje CV i list motywacyjny.  Profesjonalnie przygotowane dokumenty najlepiej rozsyłać w odpowiedzi na konkretne stanowiska lub dostarczać osobiście do firm. Im więcej dokumentów rozesłanych, tym większe szanse na odpowiedź.

 

Materiały szkoleniowe udostępnione przez Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie.

(PUP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

IngeborgIngeborg

0 0

This piece of writing is truly a pleasant one it assists new internet viewers, who are wishing in favor of blogging. ey (<a href="https://fuckingporngirlsxkwdgp.blogspot.com">fuckingporngirlsxkwdgp.blogspot.com</a>) 22:25, 17.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%