Zamknij

Pracownik socjalny

Nr oferty: StPr/20/1034Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Włocławska 16a, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Pracownik socjalny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Politologia, Polityka Społeczna, Nauki o Rodzinie, Socjologia, specjalizacja: Przygotowanie do zawodu pracownika socjalnego
    Zawód:
    • Pracownik socjalny
      Uprawnienia:
      • Język migowy - poziom podstawowy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Włocławska 16a, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Jolanta Rybczyńska
        Numer telefonu: 54 287 20 67
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Technik budownictwa
        StPr/20/1071
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2020
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Programowanie lasera, obsługa klientów
        StPr/20/1078

        Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
        StPr/20/1079

        Nauczanie i opieka nad dzieckiem autystycznym
        StPr/20/1067
        data rozpoczęcia pracy od 01.11.2020
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Kontrola jakości wyrobów gotowych
        StPr/20/1052

        StPr/20/1034
        data rozpoczęcia pracy od 11.09.2020

        Prace związane z budową dróg, układanie kostki.
        StPr/20/0942