Zamknij

Operator dźwigu kołowego LIAZ 10 TON

Nr oferty: StPr/19/1700Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa dźwigu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 26.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Operator żurawia jezdniowego
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku - operator dźwigu kołowego wymagane: uczciwość, dyspozycyjność, praca na budowie w Brześciu Kujawskim
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "WIKSBUD" Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Błaszkiewicz
      Numer telefonu: 54-287-32-72
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, dokumenty poświadczające uprawniena
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      StPr/19/1731
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2020
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      StPr/19/1758

      StPr/19/1766
      data rozpoczęcia pracy od 15.12.2019

      obsługa klienta, dobór urządzeń wg potrzeb klienta, wyjazdy do klientów
      StPr/19/1714
      data rozpoczęcia pracy od 16.12.2019
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Ślusarz
      StPr/19/1721
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      pomoc osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej
      StPr/19/1728

      obsługa dźwigu
      StPr/19/1700
      data rozpoczęcia pracy od 26.11.2019

      StPr/19/1698
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019