Zamknij

Księgowy

Nr oferty: StPr/19/0191Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Boczna 15, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: księgowanie dokumentów finansowych, sporzadzanie deklaracji podatkowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Zawód:
    • Księgowy (wymagany staż - lata: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: solidność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, fachowość
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo "DAMAX" Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Lidia Pręgowska
      Numer telefonu: 542886771
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      monter
      StPr/19/0400
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Betoniarz-zbrojarz
      StPr/19/0403
      data rozpoczęcia pracy od 19.02.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      pozostali pracownicy obsługi biura
      StPr/19/0410

      Prowadzenie magazynu wyrobów gotowych, przyjmowanie i magazynowanie wyrobów gotowych, prowadzenie dokumentacji magazynowych.
      2/2/2019
      data rozpoczęcia pracy od 21.02.2019

      KASJER
      StPr/19/0379

      technik prac biurowych
      StPr/19/0317

      prowadzenie magazynu wyrobów gotowych
      StPr/19/0294

      księgowanie dokumentów finansowych, sporzadzanie deklaracji podatkowych
      StPr/19/0191
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      StPr/19/0089