Zamknij

monter

Nr oferty: StPr/21/0868Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bagienna 2a, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: montaż mebli ,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie branżowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : prawo jazdy Kat B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: F.P.U.H Insadowski Waldemar
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Oś.M.C.Skłodowskiej 3, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Waldemar Insadowski
      Numer telefonu: 542882442
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      obsługa wózka widłowego, praca w magazynie, sprzedaż towarów, obsługa klienta
      StPr/21/0924
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      prace drogowe
      StPr/21/0939
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2021

      Układanie kostki brukowej, praca przy robotach brukarskich
      StPr/21/0921
      data rozpoczęcia pracy od 27.09.2021

      montaż mebli ,
      StPr/21/0868
      wynagrodzenie od od 21 PLN

      -przyjmowanie samochodu i ustalanie usterek oraz określenie metod usuwania usterek w zespołac, układach i mechanizmach bezpieczeństwa instalacje oświetleniowe, sygnalizacyjne, strujące, zabezpieczające i zasilające- naprawa i usuwanie uszkodzeń - instalowanie i uruchamianie urządzeń w zespołach i układach bezpieczeństwa
      StPr/21/0864
      data rozpoczęcia pracy od 09.09.2021
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      -przyjmowanie samochdów i ustalanie usterek oraz okreslenie metod usuwania usterki, -badania stanu technicznego pojazdó za pomocą urządzeń diagnostycznych komputera, geometria przedniej, tylnej osi, - naprawa i usuwanie uszkodzeń w pojazdach samochodowych
      StPr/21/0866

      -prawidłowe i staranne wykonywanie pracy -wykonywanie badań technicznych pojazdów zgodnie z posiadanymi uprawnieniami - rzetelne prowdzenie dokumentacji związanych z wykonywaną pracą -zachowanie zasad uprzejmości w kontaktach międzyludzkich
      StPr/21/0867
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN