Zamknij

Elektromechanik pojazdów samochodowych

Nr oferty: StPr/21/0864Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Chabrowa 5, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -przyjmowanie samochodu i ustalanie usterek oraz określenie metod usuwania usterek w zespołac, układach i mechanizmach bezpieczeństwa instalacje oświetleniowe, sygnalizacyjne, strujące, zabezpieczające i zasilające- naprawa i usuwanie uszkodzeń - instalowanie i uruchamianie urządzeń w zespołach i układach bezpieczeństwa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera - biegła
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Prywatna Stacja Diagnostyki Samochodowej Grzegorz Nawrocki
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Chabrowa 5, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Sławomir Dąbrowski
      Numer telefonu: 54 287 32 60
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC
      StPr/21/0947
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2021
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Praca na sprzęcie jako operator koparko-ładowarki
      StPr/21/0948
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Praca przy produkcji prefarykatów
      StPr/21/0949
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      montaż, demontaż, kontroladziałania, regulacja pojazdów
      StPr/21/0945
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Spawanie konstrukcji stalowych MIG
      StPr/21/0944

      prace drogowe
      StPr/21/0939

      Układanie kostki brukowej, praca przy robotach brukarskich
      StPr/21/0921
      data rozpoczęcia pracy od 27.09.2021

      -przyjmowanie samochodu i ustalanie usterek oraz określenie metod usuwania usterek w zespołac, układach i mechanizmach bezpieczeństwa instalacje oświetleniowe, sygnalizacyjne, strujące, zabezpieczające i zasilające- naprawa i usuwanie uszkodzeń - instalowanie i uruchamianie urządzeń w zespołach i układach bezpieczeństwa
      StPr/21/0864
      data rozpoczęcia pracy od 09.09.2021

      -przyjmowanie samochdów i ustalanie usterek oraz okreslenie metod usuwania usterki, -badania stanu technicznego pojazdó za pomocą urządzeń diagnostycznych komputera, geometria przedniej, tylnej osi, - naprawa i usuwanie uszkodzeń w pojazdach samochodowych
      StPr/21/0866

      -prawidłowe i staranne wykonywanie pracy -wykonywanie badań technicznych pojazdów zgodnie z posiadanymi uprawnieniami - rzetelne prowdzenie dokumentacji związanych z wykonywaną pracą -zachowanie zasad uprzejmości w kontaktach międzyludzkich
      StPr/21/0867
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN