Zamknij

Robotnik drogowy z prawem jazdy kat. C lub C+E

Nr oferty: StPr/21/0484Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 8, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa samochodu ciężarowego, Układanie kostki brukowej, Prace przy robotach ziemnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C
    • Prawo jazdy kat. C + E
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie przy obsłudze samochodu ciężarowego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojska Polskiego 8, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Dorota Rzeszotarska
      Numer telefonu: 54 287-32-61
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Montaż istalacji, konstrukcji, paneli fotowoltanicznych
      StPr/21/0502
      data rozpoczęcia pracy od 15.04.2021
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      naprawa i przegląd pojazdów samochodowych
      StPr/21/0505
      data rozpoczęcia pracy od 20.04.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      serwis, konserwacja, wymiana opon, oleju.
      StPr/21/0506

      Obsługa klienta, pozyskiwanie nowych klientów,sprzedaz produktów.
      StPr/21/0507

      StPr/21/0490
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Obsługa samochodu ciężarowego, Układanie kostki brukowej, Prace przy robotach ziemnych
      StPr/21/0484
      data rozpoczęcia pracy od 30.03.2021

      Praca przy produkcji i montażu stolarki
      StPr/21/0483
      data rozpoczęcia pracy od 29.03.2021

      produkcja i montaż stolarki
      StPr/21/0480
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2021

      zg
      StPr/21/0314
      data rozpoczęcia pracy od 07.04.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

      montaż mebli ,
      StPr/21/0452
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN