Zamknij

Referent w dziale technicznym

Nr oferty: StPr/24/0130Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 8, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa urządzeń biurowych. Po przyuczeniu: analiza dokumentacji i specyfikacji technicznych, pozyskiwanie ofert na materiały i usługi, opracowywanie przedmiarów i kosztorysów ofertowych, przygotowanie i kompletowanie dokumentów odbiorowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • obsługa pakietu MS OFFICE
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojska Polskiego 8, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Dorota Rzeszotarska
      Numer telefonu: 54 287 32 61
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Praca przy produkcji i montażu stolarki PVC i aluminium.
      StPr/24/0242
      data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
      wynagrodzenie od od 5 384 PLN

      Przyjmowanie, ewidencjowanie, sprzedaż towarów.
      StPr/24/0239
      data rozpoczęcia pracy od 16.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      StPr/24/0223
      data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024

      StPr/24/0235

      Ogólne roboty budowlane
      StPr/24/0217
      data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024

      Praca na budowach jako inżynier budowy. Kierowanie pracą budowy, nadzór nad pracownikami.
      StPr/24/0219
      wynagrodzenie od od 6 850 PLN

      StPr/24/0210
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2024

      Praca na prowadzonych przez firmę budowach jako operator koparko-ładowarki.
      StPr/24/0195
      data rozpoczęcia pracy od 02.04.2024
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      Praca jako kierowca samochodu ciężarowego- kat. C, C+E.
      StPr/24/0196

      Praca jako operator żurawia kołowego na prowadzonych przez firmę budowach.
      StPr/24/0199