Zamknij
REKLAMA

Policjant w czasie wolnym zatrzymał złodzieja

14:20, 24.11.2021 | .
Skomentuj fot. sxc.hu
REKLAMA

Będący w czasie wolnym funkcjonariusz służby kryminalnej z lipnowskiej komendy zatrzymał złodzieja. Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenia funkcjonariusza. Przeczucie było trafne.

Policjant nawet w czasie wolnym kieruje się zasadami etyki i powinności służby. W sobotę (20.11.2021) funkcjonariusz służby kryminalnej zauważył w sklepie mężczyznę, którego zachowanie wzbudziło u niego podejrzenia. Robiąc zakupy mieszkaniec Lipna stał przy jednym z regałów sklepowych a potem szybko wyszedł, omijając linie kas. Policjant zauważył także, że ten ukrywa coś pod kurtką.

Mimo swojego wolnego dnia natychmiast podjął czynności i udał się za mężczyzną. Kiedy zatrzymał go na sklepowym parkingu, jego podejrzenia, co do tego, że nieuczciwy klient mógł wynieść coś ze sklepu nie płacąc za towar, potwierdziły się. Funkcjonariusz wezwał na miejsce policjantów prewencji, którzy ukarali przyłapanego na gorącym uczynku złodzieja i zwrócili towar do sklepu. 34-latkowi nie opłaciła się ta nielegalna wyprawa do sklepu. Otrzymał 500 złotowy mandat.

podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

RobRob

1 0

Ojej cóż za poświęcenie i bohaterstwo ,medal dla policjanta ,fascynujące 😏 15:39, 25.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%