Zamknij
REKLAMA

Trzech mężczyzn z narkotykami wpadło w ręce policji

13:24, 23.03.2021 | M.M.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. /Fot. www.freepik.com
REKLAMA

Praca policjantów doprowadziła w zeszłym tygodniu do zatrzymań trzech osób, które miały przy sobie środki psychoaktywne. Wszyscy usłyszeli już zarzuty.

Do pierwszego zatrzymania doszło w poniedziałek (15.03.2021) na ulicy Komunalnej w Lipnie. 39-letni mieszkaniec Lipna miał przy sobie pięć zawiniątek foli aluminiowej, w których znajdowała się amfetamina.

Kolejna osobę z narkotykami kryminalni zatrzymali we wtorek (16.03.2021) na ul. Sierakowskiego. 26-letni mieszkaniec gm. Zbójno miał w kieszeniach spodni 14 woreczków z amfetaminą.

Także policjanci ruchu drogowego podczas jednej z kontroli drogowych znaleźli narkotyki w kontrolowanym volkswagenie. Kierowcę zatrzymali w sobotę w miejscowości Wichowo. Mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany. Podczas przeszukania pojazdu funkcjonariusze odnaleźli trzy foliowe zawiniątka. W jednym był biały proszek, w drugim biała masa plastyczna a w trzecim susz roślinny. Zabezpieczono także wagę elektroniczną i płytkę z pozostałościami białego proszku. Kierujący nie krył, że zażywał wcześniej narkotyki. Jeśli potwierdzą to badania krwi usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod ich wpływem.

Wszyscy mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy.

podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie

(M.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

AdamAdam

5 1

Redakcja zapomniała o ważnym dla parafian temacie zapraszam do lektury w linku ponizej
https://ddwloclawek.pl/pl/19_wiadomosci_z_regionu/589_lipno/43695_co-dalej-z-oskarzanym-o-molestowanie-ksiedzem-biskup-wszczal-dochodzenie.html 14:24, 23.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnonimAnonim

0 0

Taka Policja to skandal, robiliście wszystko żeby tylko młodego człowieka ukarali 00:04, 01.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%