Zamknij
REKLAMA

W pożarze budynku zginęła 44-letnia mieszkanka Dobrzynia nad Wisłą [zdjęcia]

07:46, 22.02.2021 | M.J
Skomentuj Na miejscu pracowało kilka jednostek straży pożarnej. Niestety w pożarze zginęła 44-letnia kobieta. /Fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

Dziś (22.02) o godzinie 4.21 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie otrzymał zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym w Dobrzyniu nad Wisłą.

Na miejsce przybyło kilka jednostek straży pożarnej, a także Zespół Ratownictwa Medycznego. Niestety w wyniku pożaru śmierć na miejscu poniosła 44-letnia kobieta. Poza tragicznie zmarłą kobietą nie było osób poszkodowanych.

[AKTUALIZACJA]

Kobieta, która zginęła w pożarze to 44-letnia mieszkanka Dobrzynia nad Wisłą. Do pożaru doszło w jej mieszkaniu.

- Przed przyjazdem straży pożarnej z budynku ewakuowało się dziewięć osób, podczas akcji z relacji świadków wynikało, że wewnątrz budynku może znajdować się jeszcze jedna osoba. Po przeszukaniu budynku wydostano kobietę na zewnątrz, ponieważ nie stwierdzono oznak życia, przystąpiono do resuscytacji, którą następnie przejął Zespół Ratownictwa Medycznego. Poszkodowana miała w 70% poparzenia ciała drugiego i trzeciego stopnia, a także poparzenia dróg oddechowych. To było przyczyną zgonu - powiedział mł. bryg. Krzysztof Pawłowski, Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. 

W akcji udział brały dwa zastępy z JRG KPPSP w Lipnie oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mokowie i Dobrzyniu nad Wisłą.

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%