Zamknij
REKLAMA

Obaj kierowcy stracili prawo jazdy za swoje karygodne zachowanie

15:37, 03.11.2020 | M.J
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. /Fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

Ponad 120 kilometrów na godzinę pędzili w obszarze zabudowanym kierowcy, którym policjanci zatrzymali w ten weekend prawo jazdy. Może ich utrata na trzy miesiące spowoduję, że w przyszłości zdejmą nogę z gazu.

Patrol ruchu drogowego, w sobotę (31.10.2020) pełnił służbę w miejscowości Wielgie. Na ul. Lipnowskiej, która położona jest w obszarze zabudowanym policjanci sprawdzali prędkość kierujących i kontrolowali tych, którzy łamali prawo.

Przed godziną 17.00 zatrzymali do kontroli kierującego passatem, który pędził tam sto dwadzieścia siedem kilometrów na godzinę.

Trzydziestoośmioletni mieszkaniec Lipna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Kolejnego dnia, w tym samym miejscu, kierujący BMW dwudziestoośmiolatek miał na liczniku sto trzydzieści dwa kilometry na godzinę, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość o osiemdziesiąt dwa kilometry na godzinę. Prawo jazdy mieszkańca gminy Wielgie także trafi do starostwa.

Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na kierowców mandat w wysokości 400 złotych. Zgodnie z taryfikatorem otrzymali oni także 10 punktów karnych.

autor: podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%