Zamknij
REKLAMA

Próbował uciekać przez okno. Nie udało się...

17:01, 15.10.2020 | M.J
Skomentuj fot. freeimages.com
REKLAMA

Policjanci wydziału kryminalnego lipnowskiej jednostki zlikwidowali w piątek (09.10.2020) przydomową plantację marihuany. W ogródku znaleźli rosnące krzewy konopi indyjskiej a w pomieszczeniu gospodarczym policjanci odnaleźli suszące się rośliny. W sumie zabezpieczono 10 krzaków, ponad 5,8 kilograma masy zielonej konopi indyjskich i ponad 64 gramy gotowego suszu.

Uzyskane przez policjantów informacje, doprowadziły w piątek (09.10.2020) do przeszukania jednej z posesji w gminie Wielgie. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że na jej terenie uprawiane są konopie indyjskie. Gdy zapukali do domu mieszkający tam 39-latek, próbował uciec przez okno z tyłu budynku, ale nie zaskoczył funkcjonariuszy, którzy otoczyli budynek.

W przydomowym ogródku i wokół budynków mieszkalnych policjanci znaleźli 10 krzewów konopi indyjskich. Podczas przeszukania mieszkania w słoiku odnaleźli 64 gramy gotowego suszu marihuany, a w pomieszczeniach gospodarczych suszące się rośliny o wadze ponad 5,8 kilograma.
Mężczyzna został zatrzymany. Już usłyszał zarzut wytwarzania znacznej ilości narkotyków, w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, za co grozi mu do 8 lat więzienia. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA