Zamknij
REKLAMA

25-latek zatrzymany. Za swoje czyny już usłyszał zarzuty

03:25, 18.08.2020 | M.J
Skomentuj Mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku. /Fot. KPP w Lipnie
REKLAMA

Wybił szybę i wszedł do mieszkania. Wziął zegarek o wartości 20 złotych. Policjanci zatrzymali go w środku. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia. To nie jedyne zarzuty, jakie usłyszał 25-latek.

W środę rano (12.08.2020), dyżurny lipnowskiej jednostki dostał zgłoszenie o włamaniu do domu w miejscowości Boguchwała. Policjanci, którzy udali się na miejsce na gorącym uczynku zatrzymali mężczyznę, który plądrował mieszkanie. Okazało się, że do środka dostał się po tym, jak wybił szybę w oknie. 25-latek został zatrzymany.

Tego samego dnia dwie osoby zgłosiły uszkodzenie mienia, którego dopuścił się zatrzymany. Obydwa zdarzenia miały miejsce w Boguchwale. Jedno dotyczyło zniszczenia telewizora, kuchenki i piecyka, gdzie starty zostały oszacowane na kwotę 1800 zł, a drugie o wartości ok 1000 zł dotyczyło uszkodzenia instalacji elektrycznej oraz drzwi i okien w nowo postawionym budynku.

Mieszkaniec gm. Skępe usłyszał w sumie trzy zarzuty. Dwa za dokonane uszkodzenia mienia, za które grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności i jeden za kradzież z włamaniem, która zagrożona jest kara do 10 lat więzienia.

podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

StartyStarty

0 0

Może zacierki na obiad... 07:05, 23.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA