Zamknij
REKLAMA

Spowodował kolizję. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu

07:46, 28.07.2020 | M.M.
Skomentuj fot. freeimages.com
REKLAMA

Policjanci pojechali wczoraj do Trzebiegoszcza skąd dostali zgłoszenie o uszkodzeniu pojazdu. Okazało się, że mężczyzna który wjechał na posesję podczas wycofywania pojazdu uszkodził stojące w pobliżu auto. 

Mieszkaniec gm. Kikół przyjechał wczoraj do Trzebiegoszcza i wjechał na jedną z posesji. Gdy chciał ją opuścić i wycofać swój pojazd uderzył w stojące w pobliżu auto. Gdy chciał się dogadać z właścicielką ta wyczuła od niego woń alkoholu i wezwała olicję aby uniemożliwić mu ponowny wyjazd na drogę w tym stanie.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce potwierdzili podejrzenia kobiety o tym, że mężczyzna może być nietrzeźwy. Miał trudności w wysławianiu się i zachowaniu równowagi. Po przeprowadzeniu badania okazało się, że 64-latek miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mu uprawnieni do kierowania.

Mieszkaniec gm. Kikół odpowie za prowadzenie pojazdu po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości, oraz za spowodowanie w tym stanie kolizji drogowej poza drogą publiczną. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysokie świadczenie pieniężne.

podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie

(M.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA