Zamknij
REKLAMA

Pomoc nadeszła w porę! Mężczyzna od ponad tygodnia...

13:20, 13.01.2020 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne. /Fot. Marcin Jaworski, archiwum TL

Właściciel sklepu i funkcjonariusze, z którymi rozmawiał nie pozostali obojętni na fakt, że jeden z mieszkańców od ponad tygodnia nie odbiera chleba. Pomoc dla starszego mężczyzny nadeszła w samą porę.

Policjanci z Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą podczas obchodu miejscowości Oleszno przeprowadzili rozmowę z właścicielem sklepu. W jej trakcie mężczyzna poinformował funkcjonariuszy, że jeden z mieszkańców od ponad 10 dni nie odbiera chleba.

Chodziło o 64-latka zamieszkałego w gm. Wielgie. Po tej rozmowie funkcjonariusze od razu udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, aby sprawdzić, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy.

[ZT]5201[/ZT]

Dom był zamknięty a żaluzje w oknach opuszczone, więc nie było widać czy ktoś jest na miejscu. Policjanci jednak długo pukali do drzwi i nawoływali. W końcu z wnętrza domu usłyszeli ciche nawoływanie o pomoc. Natychmiast wyważyli drzwi i weszli do środka. W jednym z pomieszczeń zastali leżącego, skrajnie wyczerpanego mężczyznę, który nie miał siły samodzielnie wstać.

Funkcjonariusze wezwali na miejsce załogę pogotowia ratunkowego i pomogli ratownikom przenieść seniora do karetki.

Drzwi domu zabezpieczyli pracownicy gminy.

Dzięki przekazanej policjantom wiadomości i nieustępliwości funkcjonariuszy pomoc przyszła w samą porę.

podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MoniaMonia

0 0

Witajcie panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monikaprofil 10:48, 18.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone