Zamknij
REKLAMA

Pilne! Policjanci szukają świadków tragicznego zdarzenia

12:38, 29.10.2019 | M.J.
Skomentuj
fot. Marcin Jaworski
REKLAMA

Do tragicznego zdarzenia doszło przed 6.00 w niedzielę, 27. września br. w Woli. Kierowca fiata ducato podczas wyprzedzania potrącił śmiertelnie prowadzącego rower mężczyznę. Policjanci szukają świadków tego zdarzenia.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności dotyczące wypadku ze skutkiem śmiertelnym w miejscowości Wola. Do zdarzenia doszło w niedzielę 27. września br. przed 6.00. Prowadzący białego fiata ducato mężczyzna podczas wyprzedzania innego pojazdu potrącił 54-lataka prowadzącego rower. Niestety mężczyzna zginął na miejscu.

Policjanci ustalają fakty i przesłuchują świadków zdarzenia. Szukają nadal pozostałych osób, które mają wiedzę na jego temat.

O pilny kontakt proszona jest szczególnie kobieta, która była na miejscu wypadku. Przemieszczała się prawdopodobnie srebrnym oplem – bliższych danych brak - i pozostawiła swój numer telefonu innemu mężczyźnie będącemu świadkiem zdarzenia. Niestety nr został prawdopodobnie źle zapisany i nie można nawiązać połączenia.

Policjanci dyżurujący w Komendzie Powiatowej Policji w Lipnie oczekują na wiadomość w tej sprawie. Można zgłosić się osobiście lub skontaktować się z całodobowym numerem telefonu na stanowisku kierowania: 54 231 86 21.

podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA