Zamknij

Wpadł w ręce policji. Do kogo należą te przedmioty? [zdjęcia]

11:44, 12.09.2019 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP w Lipnie

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali wczoraj mężczyznę podejrzewanego o liczne kradzieże. Odzyskali też przechowywane przez niego łupy. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy. Jeśli zgłoszą się pozostali właściciele odzyskanych przedmiotów, zarzutów może być więcej.

Wczoraj (11.09.2019) kryminalni zatrzymali 32-latka, nad którego sprawą pracowali w ostatnim czasie. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie kilku kradzieży z włamaniem, między innymi z kwietnia tego roku, za którą już usłyszał zarzut. W jego mieszkaniu funkcjonariusze odnaleźli wiele przedmiotów pochodzących z kradzieży a kolejne odzyskali przeszukując wynajmowane przez niego pomieszczenia.

Mężczyzna dokonał tego w warunkach recydywy a w związku z tym, że to nie jedyny czyn, o który jest podejrzany sąd zdecydował się aresztować go na trzy miesiące. Kolejne zarzuty dotyczyć będą posiadania przez mieszkańca Lipna amfetaminy i marihuany oraz prowadzenia auta pod wpływem środków odurzających.

Policjanci szukają także właścicieli pozostałych odzyskanych przedmiotów. Osoby, które rozpoznały swoją własność proszone są o kontakt z KPP w Lipnie.

Autor: podkom. Małgorzata Małkinska

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Maciek Maciek

1 0

O *%#)!& Nawet suszarke do wloslw buchnal 15:19, 12.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gośćgość

0 0

Dlaczego nie podają nazwisk takich złodziei ? 09:21, 15.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LolaLola

0 0

A to nie wiadomo jeszcze ze to Pan Dawid z Komunalnej? 00:16, 16.09.2019


REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone