Zamknij
REKLAMA

To był dobry sezon dla ratowników z lipnowskiego WOPR

07:51, 04.09.2019 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. Marcin Jaworski

Ratownicy Lipnowskiego Wodnego Pogotowia Ratunkowego podczas tegorocznych dyżurów, które pełnili od 15 czerwca do 1 września bieżącego roku, przeprowadzili 56 patroli na najbardziej uczęszczanych i wykorzystywanych akwenach powiatu lipnowskiego.

Patrole były prowadzone wspólnie z Państwową Strażą Pożarną w Lipnie, Ochotniczymi Strażami Pożarnymi oraz Komendą Powiatową Policji w Lipnie. Oprócz patroli ratownicy przeprowadzili dziesiątki akcji profilaktycznych z wyżej wymienionymi służbami oraz Sekcją Psów Ratowniczych lipnowskiego WOPR.

Ratownicy podjęli cztery interwencje z czego jedna w bezpośrednim stanie zagrożenia życia i zdrowia poszkodowanego. Ratownicy z lipnowskiego WOPR czuwali na dwóch strzeżonych kąpieliskach. Poza drobnymi incydentami oraz łamaniem zasad regulaminu nie doszło do żadnego wypadku.

- Największa radość sprawiła nam informacja że po raz kolejny w naszym powiecie podczas wakacji nie doszło do utonięcia - mówią zgodnie ratownicy Lipnowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

źródło lipnowskie WOPR

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

CymekCymek

0 0

Dodać należy, że WOPR Lipno pomagało również w zapewnieniu bezpieczeństwa wodnego podczas Festiwalu RockOkop 2019 w Skępem za co serdecznie dziękujemy. 13:53, 04.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone