Zamknij
REKLAMA

Aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży na drogach

13:43, 03.09.2019 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. Damian Siedlecki/Starostwo Powiatowe w Lipnie

Powiat Lipnowski wspiera działania związane z bezpieczeństwem społecznym. Często są to dofinansowania mające na celu polepszenie funkcjonowania działań Komendy Powiatowej Policji oraz Straży Pożarnej, ale także mniejsze przedsięwzięcia.

Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski włączając się w realizację programu „Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego na drogach powiatu lipnowskiego 2019-2020” realizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Lipnie przekazał dziś na ręce Komendanta KPP w Lipnie insp. Zdzisława Ciesielskiego maskotki policji kujawsko-pomorskiej tzw. „POLFINKI” oraz opaski odblaskowe zakupione ze środków budżetu powiatu lipnowskiego.

Głównym celem programu jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży poruszającym się po naszych drogach. Maskotki będą towarzyszyć policjantom na różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych w ramach akcji profilaktycznych. 

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PoirytowanaPoirytowana

0 0

Może lepiej byście zapewnili bezpieczeństwo gdybyście dbali o to by ulice w nocy były doświetlone, bo ci idioci przez ciemne ulice wczoraj *%#)!& tak szybko, a na tych pasach widać było cokolwiek tylko na długich światłach. Nie wiem czy to jakaś awaria, ale nie sądzę bo nowy most i droga z ncl do szpitala jest nagminnie wyłączna, a tam też piesi chodzą.. Nawet w nocy. Dodatkowo zróbcie coś z wyjazdem z nowych PKS, narysujcie jakieś trójkąty na drodze bo ci idioci nie widzą znaku ustąp i nieraz widziałam jak prawie jakiś *%#)!& wjechał w busika i to one muszą ustępować takim *%#)!& i uważać, mimo swojego pierwszeństwa. 09:23, 04.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone