Zamknij
REKLAMA

Chwilę po usłyszeniu zarzutów wsiadł pijany na motocykl

12:31, 28.08.2019 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj

Po 10.00 usłyszał zarzut za kierowanie autem pod wpływem środka odurzającego. Trzy godziny później policjanci zatrzymali go, gdy jechał bez kasku motorowerem, wioząc, także niezabezpieczone, 4-letnie dziecko. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Czekają go kolejne zarzuty.

Skrajną nieodpowiedzialnością i brakiem refleksji wykazał się wczoraj (27.08.2019) mieszkaniec gm. Lipno. Po godzinie 13.00 policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej w Wichowie. Mężczyzna poruszał się bez kasku jadąc motorowerem. Nie zadbał także o kask dla swojego 4-letniego pasażera a podczas rozmowy z nim funkcjonariusze wyczuli alkohol.

Nieodpowiedzialny kierowca nie posiadał przy sobie wymaganych podczas kontroli dokumentów a jego pojazd nie miał ubezpieczenia ani ważnych badań technicznych. Wykonane przez policjantów badanie alkometrem wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie!

Gdy zatrzymany mężczyzna został przewieziony do komendy okazało się, że ok 3 godziny wcześniej usłyszał zarzut za podobne przestępstwo, którego dopuścił się w maju tego roku! Dobrowolnie poddał się karze (ponad rok ograniczenia wolności i wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne, zakaz prowadzenia pojazdów kategorii B i 5000 zł świadczenia pieniężnego za posiadanie środków odurzających i kierowanie autem pod ich wpływem), co nie powstrzymało go jednak przed popełnieniem kolejnego przestępstwa. Wkrótce mieszkaniec gm. Lipno usłyszy kolejne zarzuty.

Autor: podkom. Małgorzata Małkinska

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone