Zamknij
REKLAMA

Wpadła z narkotykami. Trzymiesięczny areszt dla 42-letniej mieszkanki Lipna

16:24, 16.05.2022 | M.M.
Skomentuj 48 woreczków zawierało zielony susz roślinny, ale policjanci znaleźli również amfetaminę i MDMA /Fot. KPP w Lipnie
REKLAMA

W wyniku pracy policjantów pionu kryminalnego w piątek (13.05.2022) zatrzymana została 42-letnia mieszkanka Lipna. W jej mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki, a ich ustalenia doprowadziły do postawienia kobiecie kolejnych zarzutów. Sąd aresztował zatrzymaną na trzy miesiące.

Policjanci pionu kryminalnego podejrzewali, że jedna z mieszkanek Lipna może zarabiać na narkotykach. Gdy upewnili się, że kobieta otrzymała dostawę nielegalnych substancji weszli do jej mieszkania. W szafie rzeczywiście znaleźli poporcjowane narkotyki. 48 woreczków zawierało zielony susz roślinny, ale policjanci znaleźli również amfetaminę i MDMA. Zabezpieczono także inne przedmioty, m.in. pieniądze.

[ZT]7308[/ZT]

W wyniku poczynionych przez kryminalnych ustaleń okazało się, że 42-latka sprzedawała zakazane substancje mieszkańcom miasta.

Już w piątek (13.05) zatrzymana usłyszała zarzuty posiadania blisko 40 gramów marihuany i blisko 3 gramów pozostałych narkotyków.

Ponieważ policjanci dotarli do osób, które kupiły od mieszkanki Lipna zakazane substancje, usłyszała także zarzuty za ich udzielanie. To nie pierwsze kłopoty z prawem 42-latki. Sąd zdecydował się aresztować ją na trzy miesiące. Kobiecie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie

[ZT]7305[/ZT]

 

(M.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

LipniakLipniak

1 0

To na stówę te gorsze padło 🤣🤣🤣🤣 14:33, 18.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%