Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
13:08, 05.10.2022
Polski Fundusz Rozwoju uruchomił Giełdę Miejskich Technologii – platformę, która połączy dostawców rozwiązań z obszaru Smart City z potrzebami technologicznymi gmin i powiatów. W jednym miejscu samorządowiec może porównać oferty różnych firm technologicznych, znaleźć potrzebne rozwiązanie oraz złożyć wniosek o grant na sfinansowanie testów wybranego produktu.
09:03, 05.10.2022
Zwróć uwagę na pielęgnację zębów, w tym mycie zębów po posiłkach. Kiedy byliśmy dziećmi, nasza mama mówiła dokładnie to samo. Dbanie o zęby to dobra inwestycja, która przynosi korzyści w postaci braku konieczności ciągłego chodzenia do dentysty czy poddawania się operacji. Kiedy mamy już problemy z zębami, udajemy się po pomoc do dentysty. Co się jednak dzieje, gdy sam dentysta nie jest w stanie wyleczyć zęba i konieczny jest zabieg lub operacja? Dentysta skonsultuje się z chirurgiem stomatologiem, aby ustalić, czy konieczna jest operacja. Kim jest ów chirurg stomatolog i czym się zajmuje?
10:39, 04.10.2022
Wielogodzinne spędzanie zimą, wolnego czasu w ogrodzie? W dodatku bez martwienia się mrozem? Dlaczego nie! Mowa tutaj o coraz popularniejszych zimowych ogrodach, które są częścią budynku mieszkalnego, jednak różnią się samą budową. Charakterystyczne przeszklone pomieszczenie, może pełnić wielorakie funkcje. Co ważnie nie potrzebujemy do tego sporej przestrzeni. Jest to świetna wiadomość szczególnie dla mieszkańców dużych miast, ogród zimowy w Białymstoku nie może więc nikogo dziwić. 
00:00, 04.10.2022
Posiadając stare auto, któremu kończy się ubezpieczenie wielu właścicieli nie ma pojęcia co zrobić. Zakup kolejnej polisy będzie całkiem drogi, lecz problemem jest to, gdzie taki samochód sprzedać. Na własną rękę w internecie może być trudno coś zdziałać. Dlatego warto jest pomyśleć nad złomowaniem lub skorzystaniem z usług skupu aut. Co i dlaczego wybrać w takiej sytuacji?
13:38, 03.10.2022
Obecność na targach, szczególnie tak prestiżowych, jak Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego, z roku na roku nabiera coraz większego znaczenia. Dzieje się tak głównie dlatego, że targi doskonale weryfikują rzeczywistość. Bo o ile w przestrzeni wirtualnej można powiedzieć niemal wszystko, o tyle na targach, każde słowo domaga się dowodu. Co o kondycji polskiej branży drzewnej i meblarskiej można powiedzieć po minionej edycji targów DREMA?
00:00, 01.10.2022
Światowy Dzień Serca to święto obchodzone corocznie w ponad 120 krajach w dniu 29 września. Inicjatorem tego wydarzenia jest World Heart Federation, którego aktywnym członkiem jest Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Głównym celem Światowego Dnia Serca jest edukacja i promocja zdrowego stylu życia oraz profilaktyki jako najskuteczniejszego sposobu zachowania zdrowia. Hasło tegorocznego Dnia Serca ustalone przez Światową Federację Serca to: Use Heart For Every Heart - w j. polskim „Miej Serce dla Serca”.
13:25, 29.09.2022
Wakacje all inclusive to wakacje, gdzie wszystkie usługi są świadczone w ramach jednej ceny.
13:02, 29.09.2022
Podróżowanie samolotem jest jednym z najszybszych i najwygodniejszych sposobów podróżowania. Jest to jednak także jeden z najdroższych sposobów podróżowania. Aby podróżować samolotem, należy kupić bilet lotniczy.
15:15, 28.09.2022
Zakopane to miasto góralskie, które leży w województwie małopolskim. Znajduje się ono w dolinie rzeki Białki, która dzieli się na trzy części: Dolinę Gąsienicową, Dolinę Kościeliską oraz Dolinę Chochołowską. Głównymi atrakcjami turystycznymi miasta są: Gubałówka, Kasprowy Wierch, Giewont, a także tatrzańskie szlaki turystyczne. Zakopane jest nazywane stolicą polskich gór, ponieważ jest to najbardziej popularne wśród turystów miejsce w Polsce. Zakopane jest miastem, które jest świetnie skomunikowane z resztą kraju. Znajduje się tu kilka dworców kolejowych oraz autobusowych, a także port lotniczy. Do Zakopanego można się dostać samolotem, pociągiem lub autobusem.
10:52, 27.09.2022
Akcje to nic innego jak udziały w spółce, które dają prawo do głosowania na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy oraz do otrzymywania dywidendy. Wartość akcji jest ustalana na giełdzie, gdzie inwestorzy mogą je kupić lub sprzedać. Kurs akcji może się zmieniać w czasie, w zależności od popytu i podaży. Akcje są popularnym sposobem inwestowania, ponieważ dają możliwość uzyskania wysokich zysków, jeśli spółka się dobrze rozwija. Jednak należy pamiętać, że istnieje ryzyko straty, jeśli spółka ma problemy.
09:48, 27.09.2022
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" we Włocławku to jeden z nielicznych w naszym regionie ośrodków, gdzie dostępni są wysokiej klasy specjaliści z dziedziny perinatologii, czyli nowego obszaru medycyny zajmującego się opieką nad kobietą w ciąży oraz nad jej nienarodzonym jeszcze dzieckiem. Potwierdzeniem tego są warsztaty "Nowoczesna ultrasonografia płodu", które w najbliższy weekend odbędą się we Włocławku.
10:24, 26.09.2022
E-book to książka w formie elektronicznej, którą można czytać na komputerze lub urządzeniu przenośnym. E-booki są często tańsze niż książki wydane w tradycyjnej formie, ponieważ nie ma kosztów druku i opakowania. E-booki mają wiele zalet, takich jak możliwość szybkiego i łatwego dostępu do treści oraz możliwość zabrania ich ze sobą wszędzie. Jednak niektórzy czytelnicy wolą tradycyjne książki, ponieważ uważają, że lepiej się w nich czyta. Decyzja należy do Ciebie.
08:58, 22.09.2022
Konstrukcje z płyt gipsowo-kartonowych nie są już obiektem podziwu, a raczej cechą architektury i wzornictwa. Zastępuje je więc nowa moda, a mianowicie stare cegły. Coraz częściej stosuje się je na ściany wewnętrzne. Podobne rozwiązania polecane są w korytarzach, przedpokojach i kuchniach. Zarówno w miejskich mieszkaniach, jak i podmiejskich domkach, ściany mogą być obłożone starymi cegłami. 
08:16, 20.09.2022
Jeżeli jesteś właścicielem strony internetowej, to na pewno słyszałeś o takim terminie jak: pozycjonowanie. Na tym procesie opiera się każdy sukces firmy online. Jest to dosonała forma promocji, która zapewnia naprawdę niesamowite efekty w wyszukiwarce. Kiedy, coś od środka podpowiada Ci – Zwiększ ruch na swojej witrynie, zyskuj więcej, rozpowszechnij swoją markę – to wiedz, że to wszystko możesz osiągnąć za pośrednictwem pozycjonowania. Aby przeprowadzić skuteczne działania, powinieneś wiedzieć, co tak naprawdę wpływa na pozycję w Google.
15:15, 19.09.2022
Kolka to słowo, które wśród wielu rodziców wzbudza paniczny strach. Nic w tym dziwnego, widok rozpaczliwie płaczącego, prężącego się z bólu dziecka należy do tych najgorszych. W poszukiwaniu rozwiązań na kolkę dziecięcą nowo upieczeni rodzice mogą natrafić na wiele mitów. W tym artykule poznasz najczęściej pojawiające się fakty i mity dotyczące kolki.