Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś (16 marca) około godziny 21.00 na ulicy Nieszawskiej w Lipnie.
Kilkaset metrów za szpitalem kierujący bmw x7 prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków jazdy i wypadł z drogi. Po dojechaniu na miejsce strażacy oraz ratownicy medyczni zastali mężczyznę, który leżał kilkanaście metrów od pojazdu. Został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego, ale niestety nie udało się go uratować.
Rob12:24, 17.03.2021
No ciekawe ile te BMW miało na liczniku ,jednak to nie Matiz ,a tak rozwalone ,heh
Michał22:27, 17.03.2021
Szanowny Kolego Marcinie J. zdjęcia 16,17,18 są zdjęciami które mogą wzbudzać u bliskich Ofiary bardzo wielki ból ( doskonale wisz dlaczego pisze akurat o tych kadrach ) tym bardziej że w internecie nic nie ginie. Chciałbym abyś wziął pod rozwagę fakt czy warto aż tak szczegółowo przedstawiać dokumentację fotograficzną z tego typu zdarzeń. Żyjemy w małej społeczniści i nie trudno jest wzbudzić u cierpiących jeszcze większy ból. Życzę dużo wrażliwości, tak na przyszłość.
Furiat14:46, 18.03.2021
Zdjecia jak zdjecia, wlasnie dobrze trzeba pokazywac konsekwencje. zawsze znajdzie sie procent ludzi ktorzy zapamietaj zdjecie/a. trzeba ludzi uswiadamiac zeby bylo jak najmniej takich sytuacj/ tragedii.
komentowac potrafi kazdy wszyscy wiedzieli wszystko ale nikt nic z tym nie zrobil , a skoro wiedzieli to sa wspolwinni tej tragedii.
wspolczucia dla rodziny chlopaka i dla kierowcy bo bedzie musial zyci z tym do konca zycia.
Furiat14:47, 18.03.2021
Zdjecia jak zdjecia, wlasnie dobrze trzeba pokazywac konsekwencje. zawsze znajdzie sie procent ludzi ktorzy zapamietaj zdjecie/a. trzeba ludzi uswiadamiac zeby bylo jak najmniej takich sytuacji/ tragedii.
komentowac potrafi kazdy wszyscy wiedzieli wszystko ale nikt nic z tym nie zrobil , a skoro wiedzieli to sa wspolwinni tej tragedii.
wspolczucia dla rodziny chlopaka i dla kierowcy bo bedzie musial zyc z tym do konca zycia.
2 0
210