Zamknij

Ania Wyszkoni, Golec uOrkiestra i inni! Summer Fest już w sobotę!

15:32, 21.06.2022 | M.J.
Skomentuj Materiały promocyjne organizatora.
REKLAMA

Wiele atrakcji, a na scenie cztery koncerty polskich gwiazd! Summer Fest to nowa odsłona kulturalnego wydarzenia organizowanego przez Powiat Lipnowski. Szykuje się świetna zabawa!

Już w najbliższą sobotę, 25 czerwca na boisku przy ulicy Kasztelańskiej w Kikole odbędzie Festiwal Muzyczny Summer Fest. Na scenie wystąpią: Toskańsky, Anna Wyszkoni, Golec uOrkiestra oraz After Party. Organizatorem wydarzenia jest Powiat Lipnowski oraz Gmina Kikół. 

Portal Terazlipno.pl objął to wydarzenie patronatem medialnym. 

Początek imprezy planowany jest na godzinę 16.00. Po uroczystym otwarciu przez władze powiatu i gminy Kikół najpierw zaprezentują się lokalni artyści, a następnie rozpocznie się koncert gwiazd.

Program festiwalu:

16.00 - rozpoczęcie
16.15 - występ lokalnych artystów
17.00 - Toskańsky


18.00 - Anna Wyszkoni


21.00 - Golec uOrkiestra


22.45 - After Party


24.00 - zakończenie

Zmiana organizacji ruchu

Organizatorzy informują, że w dniu festiwalu (25.06.2022 r.) w godzinach od 14.00 do 24.00 będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu na terenie Kikoła i tak:

  • nie będzie wjazdu  do Kikoła od strony miejscowości Ciełuchowo i Grodzeń to jest ulicą Targową, wyznaczony zostanie objazd przez miejscowość  Wolęcin z wjazdem przez ulicę Sienkiewicza,
  • ulice:  Nowa, Radosna i Kasztelańska będą  zamknięte dla ruchu pojazdów, wjazd na nie będzie możliwy tylko za okazaniem odpowiednich „KART WJAZDOWYCH”, jednocześnie będzie obowiązywał na nich zakaz parkowania,
  • ulica Targowa na odcinku od ul. Zboińskiego do ul. Wesołej będzie jezdnią jednokierunkową z wjazdem od strony ul. Rypińskiej, od strony miejscowości Grodzeń  będzie obowiązywał bezwzględny zakaz wjazdu, lewa strona ulicy stanowić będzie parking dla pojazdów, przy czym po prawej stronie będzie obowiązywał zakaz parkowania,
  •  ulice Radosna i Nowa będą stanowiły „DROGI EWAKUACYJNE”, dlatego będzie obowiązywał tam bezwzględny zakaz parkowania, a nie stosowanie się do niego poskutkuje odholowaniem pozostawionych pojazdów na parking strzeżony.

W związku z dużymi zmianami w organizacji ruchu prosimy kierowców o wzmożoną uwagę i stosowanie się do oznakowania.

 

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%